Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy kevés feleslegem, de...

Van egy kevés feleslegem, de először izmosodni szeretnék egy keveset, majd utána leadni. Így menni fog?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és fiú. Nem vagyok elhízva csak van rajtam felesleg. Nem eszem "szemét" kajákat és fehér liszteseket, csak ásványvizet iszom. Édességeket sem eszem, viszont sok fehér húst és zöldséget fogyasztok. Edzek,járok futni. Így sikerül? Izomból szeretnék olyan 5-6kg-t felszedni, persze utána se hagynám abba, csak ami van rajtam kis felesleg szeretném leadni.
2010. febr. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így eszel, ahogy írtad, akkor súlyzóval és futással pár hónap alatt biztos hogy sokkal izmosabb leszel, a zsír meg le fog menni, ne aggódj. Csak sportolj sokat, ennyi idősen az szinte létszükséglet, és megalapozza a későbbi egészségedet, testfelépítésedet.
2010. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. febr. 20. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Na végre egy értelmes ember! Étrend jónak tűnik, és hozzáállás.

De izmosodni és fogyni nem fogsz egyszerre, max ha eddig semmit nem mozogtál, akkor lehet épp egy kicsi eredmény. Először izmosodj, aztán fogyj! Egy rész ha izmosodsz a háj nem lesz annyira feltűnő, másrészt nagyobb izomtömeggel sokkal egyszerűbben lehet fogyni!

2010. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat!
2010. febr. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!