Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó ez a módszer, ha már...

Ez jó ez a módszer, ha már kevés a feleslegem?

Figyelt kérdés

akármennyire is csinálom az egészséges étrendet, nem fogoyk, szerintem azért, mert már nincs sok feleslegem. 6 centit akarok leadni a derekamból, igaz a bmi meg a magasságból 110 szerint teljesen normális a súlyom. de én mégis szeretnék fogyni!kicsit erősebb diéta kéne mert egészséges életmóddal nem nagyon fogyok.

mindennap mozgok valamit (tánc, futás, sétálás, torna)

és akkor úgy csinálnám hogy mivel délig nem vagyok éhes egyáltalán illetve elősegítem a mréegtelenítést, illetve nem fáj a hasam stb. tehát délig csak gyümölcsöt ennék, délben ennék a suliban amit a menzán adnak (ez lókaki adag kb. semmi) uzsonnára (sajnos nálam ez a nap fénypontja a kaját illetően) ennék valamit ami nem hizlal, tehát rizs, héjában főtt krumpli, tk kenyér paradicsommal, stb. és vacsorára meg salátát ennék vagy gyümölcsöt. ja és a vacsora 6 órakor van, utána nem eszek semmit!

így leadhatom azt a 6 centit?

már fogytam 3 kg-t, 3 hónap alatt egészséges életmóddal.


hogy fogyjam le ezt a maradék 6 centit, vagy ez így jó ahogy írtam?


2011. máj. 24. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom hogy nem fogyok mozgás meg egészséges diéta mellett, ki is írtam egy kérdést és azt válaszolták többen hogy amiatt van mert nem eszek 6 után ahogy te sem. Elméletileg azért mert így órákig koplalsz, de nem mernék megesküdni rá.
2011. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!