Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1,62 cm vagyok 59 kg vagyok...

1,62 cm vagyok 59 kg vagyok ez normális ekkora mérethez?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3-4 kg plusz van rajtad legalább.
2015. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 schocko ***** válasza:
0%
...s miből vagy, fekete lyukból?...vagy széltében vagy 2 méter és felfelé meg csak jó másfél centi?...mindenesetre a magasságodhoz eszméletlenül sok az az 59 kiló...
2015. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Picit szerintem sok.

DE NE A KILÓT NÉZD!

A tükörben tetszik, amit látsz? Vannak hurkáid?

Ha ránézésre jó minden, akkor nem kell az a mérleg. :)

2015. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

schocko, azért eszméletlenül soknak nem mondanám...


Ehhez a magassághoz (megfelelő testzsírszázalék mellett) 56 kg az ideális súly, és kb. 52-61 között az ideális intervallum.


A testtömeg indexed 22,48, a házipatika.com kalkulátora szerint:


"Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!"

2015. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 schocko ***** válasza:

"schocko, azért eszméletlenül soknak nem mondanám...


Ehhez a magassághoz (megfelelő testzsírszázalék mellett) 56 kg az ideális súly, és kb. 52-61 között az ideális intervallum.


A testtömeg indexed 22,48, a házipatika.com kalkulátora szerint:"


-kizártnak tartom, hogy ennyi lenne az indexe...a kedves kérdező magassága :1,62 cm, azaz akkora, mint egy kisebb parafadugó...leesett??????????????????????

2015. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor parancsolj, ha nem hiszed... :)


[link]

2015. ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De akár beütheted ide is:


[link]


Ezt írja:


Az Ön Testtömegindexe:

22.5

Normál


Az Ön Ideális Testtömege: 56.95kg

Kívánatos szélső értékek: 48.6kg - 65.3kg



Mert OK, van rajta némi felesleg, de tényleg minimális... És némelyikőtöknek fogalma sincs, milyen rombolást végeztek az ilyen beszólásokkal... az ilyen lányokból lesznek azok, akik önértékelési zavarokkal küzdenek, meg akik egészségtelenül csontsoványra fogynak... Csak mert valaki nem gondolja át, mit mond...


És lehet, a csontsovány a divat, de semmiképpen sem az az egészséges... Ugyanúgy egészségtelen, ugyanolyan szélsőség, mint ha valaki el van hízva.

2015. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 schocko ***** válasza:
...beírtam, azt írja javítsam ki, mert a magasságnak 120 centi felett kell lennie...látom nem esett le...jól megy a matek mi...
2015. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jah, Ok leesett...


De ahogy nekem nehezen, esélyes, hogy a kérdező sem úgy értelmezi... Azért ezekkel óvatosan!

2015. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 schocko ***** válasza:
....végre ;)
2015. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!