Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék lefogyni....

Nagyon szeretnék lefogyni. Tudnátok mondani valami olyat ami segítene?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kitartónak,és erősnek kéne lennem. Nem tudom miért vagyok ilyen gyenge, pedig mindennél jobban szeretném azt ha végre lefogyhatnék. Szerintetek 165 cm-hez mi az ideális testsúly? Én már lassan 70 vagyok és kezdek bedepizni,hiába edzek az evésről nem tudok lemondani. Ha szomorú vagyok akkor is csak az segít.iszonyat rosszul érzem magam a bőrömben,mégsem vagyok képes változtatni.Ha v.kinek van ötlete hogy érhetném el végre az álom alakot azt megköszönném.

2015. ápr. 15. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Nincs csodapirula meg csodadiéta. És igen elhatározás. Nem az evést kell abbahagyni, csak meg kell válogatni hogy mit egyél. Ha ez nem megy, akkor mégsem zavar a túlsúlyod. Nem önsajnálat kell hanem kitartás.
2015. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani az evésről! Én most kezdtem be a fogyókúrámba, jövő július 1-ig -37 kg a cél, ebből egy már lement (egy hét alatt). Igazából nagyon sok étel van, amit tiltólistára tettem, de eszek helyette mást, sokkal értékesebb tápanyagokat.

Nem koplalok, nem éhezek, csak számolom a kalóriákat, odafigyelek az ételek glikémiás indexére, a szénhidrát-fehérje-zsír arányra, és sokat mozgok. És szomjoltásra csak vizet iszok.


A mozgás napi másfél órámat veszi igénybe, a számolgatás meg reggel, vagy előző este a kalóriabázis oldalon 15-20 perc alatt megvan egész napra.

2015. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok és sokszor van evéskényszerem. Alapjáraton feladós vagyok. Mégis megy hónapok óta az életmód váltás, egészséges kaják, diéta, úgy, hogy nem vagyunk anyagilag eleresztve. Csak mozgással semmit nem fogsz elérni, nagyon nagyon sok múlik a kaján is.

Ajánlanám a Pyruvatot (peakshop), de az is csak úgy fog működni, ha edzel és úgy eszel, ahogy kell.

2015. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, és felejtsd el azt a mondatot:


"pedig mindennél jobban szeretném azt ha végre lefogyhatnék"


Cseréld le erre: "le fogok fogyni"


Csak elhatározás kérdése...


Az ideális testsúlyt illetően pedig olyan 53-65 kg között lenne...

2015. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!