Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. - nagyon alacsony ch...

S. O. S. - nagyon alacsony ch és zsírtartalmú édességek?

Figyelt kérdés

Csokifüggő vagyok és mióta nem eszek édességet, megőrülök, annyira hiányom van :( A diétámmal nincs baj, szeretem a csirkét, a salátát stb, de ez az egy nagyon hiányzik és édesség nélkül nem fogok tudni sokáig csinálni, mert el fogok csábulni.

Tudnátok olyan édességeket/könnyel elkészíthető dolgokat, amiben nagyon kevés a szénhidrát és a zsír és ha van zsír, az legfeljebb telítetlen?


2015. ápr. 16. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kókuszgolyó reszelt almából, répából, mandulából és kókuszreszelékből:


[link]


Nagyon finom és sokkal egészségesebb mint a csoki

2015. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem, bár a címéből ez elég szénhidrátosnak és durvának tűnik :)
2015. ápr. 16. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Alig legyen benne zsír és ch? Túl sokat vársz el, nem nagyon lehet csak fehérjéből sütizni. Maximum akkor, ha bevásárolsz egy olyan fehérjeport, ami lisztként alkalmazható, bár ez drága mulatság (7-8 ezer forint/kg) ahhoz pedig kakaóport, rumaromát, vaniliaaromát, édesítőt stb. öntesz.
2015. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ilyenről még nem is hallottam, utána fogok nézni, köszi
2015. ápr. 16. 16:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvasom, hogy kifejezetten a csokikat szereted, csokit szinte meg lehetetlen előállítani nem ipari úton egyszerre ch és zsírmentesen. A legegyszerűbb diétás csoki is kakaópor + kókuszzsír + édesítőszer kombinációból áll.
2015. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igen, legjobban a csokit szeretem, de azért el tudom feledtetni magammal valami más édes ízzel
2015. ápr. 16. 16:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Egyáltalán nem "durva" édesség. Csak zöldség, gyümölcs és mag van benne, semmi liszt, tej vagy cukor. Nálam ez diétában bőven belefér - mértékkel persze.


Persze, van benne ch, de olyat nem nagyon fogsz találni ami természetes, édes és 0 ch van benne, de nem is kell.

2015. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hozzátennék hogy régen én is sok csokit ettem, minden nap benyomtam egy szeletet. Az életmódváltásnál nagyon nehéz volt leszokni róla, de most már egyáltalán nem kívánom, nem hiányzik. Most már úgy látom hogy ez csak egy rossz szokás, ha kitartó vagy te is elhagyhatod.
2015. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mégis miért nem jó egy cukormentes csoki, kakaóvajjal vagy kókuszzsírral? Mi a baj a zsírral?
2015. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj a zsírral, hogy nem lehet belőle nagyon sokat enni diéta során. Persze, a telítetlen zsírsavak, növényi olajak és magvak fontosak és kellenek is a fogyáshoz, de nem jó belőlük nagyobb mennyiséget enni.
2015. ápr. 16. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!