Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég, ha diétás étrendet...

Elég, ha diétás étrendet követek vagy fontos továbbra is súlyzós edzéseket végeznem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kettő éven keresztül nagyon komolyan kondiztam,figyeltem az étrendre is így elég szép izom feljött(20L).Aztán fél évig alig edzettem és rengeteg cukros stb kaját összeettem,így elég sok zsír feljött rám.Elég viccesen nézek ki,mert a zsír alatt még ott az izomzatom,de így nagyon csúnya látvány,leszeretném adni a zsírt,de most nincs túl sok időm kondizni, a kérdés,hogy alacsony kalória mellett,ha fehérjét tartom lefogyhatok úgy,hogy ne lógjon majd a seggem? :D
2015. ápr. 19. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lefogyhatsz, főleg ha nem túl alacsony a kalóriabeviteled, ha nem túl gyors a fogyásod s ha próbálsz azért izomstimulációt adni magadnak. Heti pár nap 1 órát edzésre azért igyekszik az ember ráfordítani, ha nem tud leutazni (plusz idő) terembe, hát akkor otthon.
2015. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amúgy az izomzatom nem szeretném megtartani,mármint nyilván normális keretek között megszeretném,mint írtam azért ne lógjon semmim,de a kerek vállam,kicsit békás combom stb nem cél,hogy megmaradjon sőt...igazából már bánom azt is,hogy feljött,akkor divat lett most ez a fitt girl,nekem már nem is tetszik,újra skinny akarok lenni,minimál izommal.
2015. ápr. 19. 09:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Izomzat leadásához sok mindent nem kell csinálni.


Csak ugye kérdés, hogy mennyire leszel majd feszes, ez kötőszöveteken, zsír mennyiségen, bőr rugalmasságán múlik szerintem.

2015. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rondák azok a lányok, akik "egyszerűen csak vékonyak", semmi izom nincs rajtuk, de ha ez a vágyad, hajrá. Csökkentsd a protein és a szénhidrátbeviteledet, és ha nem stimulálod az izmokat, leépül majd pár hónapon belül magától.
2015. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ketogén étrend mellett (csökkentett ch, protein) ha nincs kalóriahiány és van némi stimuláció, az a durva hogy a glukagon miatt talán még le sem épül az izomzata. Persze ha tényleg nulla a stimuláció..
2015. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. válaszoló elfogadom,hogy neked "ronda" a vékony lány aki nem izmos,de nekem meg nem tetszenek már az izmos lányok,és hagy én döntsem el,hogy hogy szeretnék kinézni.

köszönöm a válaszokat! :)

egyébként tényleg irtózatosan nehezen épülnek le az izmok legalábbis magamon azt vettem észre,hogy hiába nem edzek szinte semmit,mégis megmaradt kb a 70%-a annak amit felépítettem.

2015. ápr. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!