Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyni fogok? Kérnék egy...

Így fogyni fogok? Kérnék egy kis bíztatást!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, nagyon alacsony, 156cm és 66kg :( egyenletesen oszlik el rajtam a felesleg. Mindenki azt beszéli,hogy így vagyok aranyos, de én le szeretnék fogyni, elhatároztam hogy változtatok. Nem érdekel mennyi idő alatt, csak hatásos legyen és ne hízzak vissza..Reggelente eszek egy szelet fekete kenyeret, szárazan egy szelet sonkával, muszáj reggeliznem suli előtt. Iskolában gyümölcsöt/zöldséget eszegetek, csak hogy ne legyek éhes. Ebédre grillezett csirkemellet egy kevés rizzsel vagy salátával.Vacsizni nem nagyon szoktam mert nem vagyok már éhes később..aztán olyan 6kor tornázok, 10 percet futok, fél órát kardiózok. Rossz tulajdonságom,hogy olykor olykor elfelejtek inni. Pedig tudom, hogy fontos lenne. Szerintetek így jó lesz, vagy változtassak valamin? Előre köszönöm a segítségeteket!

2015. ápr. 20. 19:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui. Az édességről is totál lemondtam, hétvégén majdnem meghaltam, mert a drága nagymamám egy óriási tál kakaós kaláccsal állított be ami a kedvencem, szóval inkább rá se néztem, és alig vártam,hogy fogyjon már el :D de büszke vagyok magamra, mert egyet se ettem belőle. :P
2015. ápr. 20. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Reggelire nyugodtan ehetsz többet. Egyébként jó lesz.
2015. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben van :) ezt örömmel hallom, mert reggelizni szeretek a legjobban ;) köszönöm a válaszod! :))
2015. ápr. 20. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:

reggelire egyél a legtöbbet!

szerintem főtt tojás paradicsommal meg valami zöldséggel még, amit szeretsz az telitalálat! ahhoz még kenyér se kell:)

2015. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úúú ezt de jó hallani ;) esküszöm feldobtad az estémet ezzel az aprósággal :)
2015. ápr. 20. 20:11
 6/11 anonim válasza:
Irigylem a kitartásod :D na de tényleg reggelire nyugodtan egyél (zabálj:D) egy csomót! Illetve ha van rá módod, járj biciklivel/görkorival suliba, nagyon sokat számít :) a mozgást pedig ne hagyd abba, két éve én is 56 kg voltam, ugyanolyan magas vagyok, mint te, rubint Rékával leadtam 5 kilót, utána szerelmi bánatomban leadtam még hetet, mert nem ettem, utána úgy néztem ki mint egy fonnyadt paradicsom :/ szóval a mozgás nagyon kell! Sok sikert :)
2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy eleget igyál! És nyugodtan engedj meg magadnak időnként némi "bűnözést". A nagy önfegyelmet nem lehet egy életen keresztülvinni. És ha adhatok még egy tanácsot, az edzést ne eset csináld. Felesleges dolog eset felpumpálni a keringésedet.
2015. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*az edzést ne este csináld
2015. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem tetszik, de ettől még fogyhatsz.


Elhagynám a glutént (kenyeret) és nagy hangsúlyt fektetnék a zöldségevésre, biztos hogy emelnék a zsírfogyasztásodon. És így is fogynál, jobbakat ennél, szerintem egészségesebb és energikusabb is lennél, hosszú távon pedig sikeresebb.

2015. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Durván kevésnek tűnik, ha nem is írtál mindenhez mennyiséget. Ezek szinte mind roppant kalóriaszegény dolgok... Eszel elég zsírt? Inni pedig nagyon fontos...

A vacsora kihagyása nem gond, ha nem vagy éhes, de akkor máskor egyél többet.

2015. ápr. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!