Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék így fogyni?

Mennyit tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés

Reggelente éhgyomorral fél órát biciklizek. Naponta háromszor eszek.( reggeli,ebéd,uzsonna) Az uzsonna 6 óra előtt van, utána még egy órát sétálok. Csak vizet iszok.

Eddig összevissza ettem,akkor is amikor nem voltam éhes..Nem érdekelt hogy mennyi az idő, ha éhes voltam vagy evett valaki mellettem akkor mentem én is enni.. :D És nem sportoltam. 2 éve szedtem fel egy 'kis' felesleget, és azt szeretném leadni. Eddig nem nagyon zavart csak most kezdett el úgy frusztrálni..

16/L


2015. ápr. 23. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked működni fog. Az éhgyomorra biciklizés jó ötlet, csak így tovább! Csináld így 2-3 hétig, aztán majd látni fogod, hogy miként reagál rá a tested. Ezt azért mondom, mert van, aki "koplalással" is jól tud fogyni, márpedig ha pl. 12 órán át nem jut táplálékhoz a szervezet, az már annak minősül (nincs vacsora, csak uzsonna). Másoknak pedig pont, hogy az válik be, hogy sűrűn eszik keveset, még késő este is. Azt, hogy te miként működsz azt neked kell kitapasztalnod.
2015. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. ápr. 23. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A napi háromszori étkezés nem a legjobb, szerintem egyél naponta ötször, és kis adagokat. Az fogyaszt.
2015. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: Van, akinek a napi 3, 2 vagy 1 jó, én 3-mal se tudnék fogyni, nekem a másfél a jó. Nem vagyunk egyformák.

Az egészségünk szempontjából sem rossz a 3 az 5-tel szemben, de lehet, hogy van, akinek az 5 az ideális. Sokaknak nem.

Persze az se mindegy, mit eszünk. Ha nem a szokott időben éhezek meg (ami ritka), akkor legalább az inzulinválaszt igyekszem minimalizálni... Szeretem, ha e szempontból nincs macerálva a testem egy jó ideig, az rossz nem lehet, ha lehetőleg alacsonyan tartom az inzulinszintemet :) A közérzetem is jobb úgy.


Kérdező, jól hangzik, amiket írtál, feltéve, hogy nem vagy éhes este vagy nem gyöngülsz el, jó ételeket eszel és megfelelő mennyiségben.

2015. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, ahogy a napi egyszeri evés is fogyaszt, ha nem sok. De azzal legalább az is jól tud lakni, aki madáradagokkal képtelen.

Nincs Egy Igaz Út, kinek mi válik be. Nekem s a páromnak 3 evéssel nemigen megy a fogyás (menne, ha éheztetném magam, de ha éhes vagyok, eszem, amíg elmúlik), 2-vel igen. Ha elég kicsik, persze, 2 nagy evéssel nem. Mások pedig 6 órán át képtelenek megenni a fogyókúrás kalóriamennyiségüket. Sokféle ember van.

2015. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!