Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? (13/L)

Hogy tudnék fogyni? (13/L)

Figyelt kérdés
nagyon kövér vagyok és bármit megteszek hogy lefgoggyak. Edzésre nincs lehetőségem.(falun lakom)

2015. ápr. 23. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet edzeni, teljesem mindegy, hogy hol laksz.
2015. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Diétázz, minden nap járj futni, sportolj. Én is faluban lakok, edzeni itthon szoktam, de attól csak izmosabb lettem, fogyáshoz nem igazán az kell.
2015. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ne edz, hanem fuss, vagy biciklizz, és persze diétázz, de semmiképp se koplalj! (de ez sem azt jelenti h olyan sokat ehetsz, csak amire szükséged van, ne nasizz)
2015. ápr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 KJUsul ***** válasza:

Az hogy falun laksz kiváló lehetőséget ad a fogyásra. Én is ott lakok.


Én sajnos súlyos térdízületi artrózissal és gerincproblémákkal, nem igazán tudok konditerembe járni meg pénzem se lenne rá.


Ezért olyan módszer kellett, hogy napi 15-20 perc könnyű tornával, mozgással is tudjak fogyni. A magasságom 173 cm a súlyom 158 kiló volt 1,5 évvel ezelőtt. Brutális.


Nos a húst heti vagy kétheti 1 alkalomra csökkentettem.


Reggel csak gyümölcsöt, lehetőleg saját termést, de télen szánok rá pénzt, veszek almát. Reggelire 1-2 almánál egészségesebb nem kell! Szívnek, gyomornak, agynak a legjobb.


Ebédre általában zöldségkörettel, sajnos elég szegények vagyunk így maradt a tészta mártással, csak erre van lovetta. Tehát ügyelnem kellett a mennyiségre és az összeállításra. Az étel 70%-nak zöldségnek kell lennie. Ezt mérleggel ki lehet mérni. Például 25 deka ételben 17,5 deka legyen a zöldség.


Mikor hétvégén húst eszek, csakis zöldségkörettel.


Este max 2 szelet kenyér (legjobb a barna) rá lehetőleg valódi házi vaj (nekem nem volt rá pénzem, csak a legolcsóbb margarinra).


Tekintve, hogy pénzhiány miatt nem tudtam kiegészíteni vitaminokkal az étrendemet, a rossz egészségi állapotom miatt pedig csak korlátozottan tudtam mozogni, kénytelen voltam más trükkhöz folyamodni.

Ez a trükk a szűz tea volt, amibe raktam az udvarban nőtt kamillát, hársfavirágot a szomszéd hársfájáról és persze almaecetet, egy bögréhez két teáskanálnyit. És bevált!


Igaz hogy lassan fogytam, de ma 120 kilónál tartok és folyamatosan fogyok. Célom a 80 kiló, amit elé is fogok érni.


Ha van pénzetek vitaminokra mindenképpen szerezd be. Kolloid Kalcium, Magnézium, Kálium, Szelén stb és persze C vitamin akár megadózisban is (ezer milligramm vagy több).


Nem könnyű az átállás és nem is lesz gyors, de megéri! Legyen az étkezésed kiegyensúlyozott! Elcsábulhatsz néha persze, egy-egy csokira vagy akár gyorskajára is, de ne váljon rendszeressé!

Sőt, jobbat mondok: 1 év múlva ha 1 évig nem csábulsz el, nem is fogod kívánni ezeket.


Mozgás: kezdj napi 5 zsugorfelüléssel. Ez nem teljes felülés, csak a felső testedet elemeled a padlótól és előre hajolsz, ameddig megfeszülnek a hasizmaid. Kezdj napi 5-el, és mikor már jól bírod emeld a számot. A te korodban 20 bőséggel elég lesz.


Emellett egyenes háttal guggolás a kezed a tarkódon összefonva. Kezdj 5-el és ezt is növeld 20-ig.


Egészítsd ki ki ugrálással. Kedvenc zenédre ütemesen például úgy hogy kis terpeszbe ugrálsz, aztán láb összezár. Napi 15 perc csodákat tesz!



Vágj bele és sok sikert!

2015. ápr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönök mindent és megfogadom. írni fogok ha elértem a célom és remélem hogy majd megnézed és büszke leszel!!!! amúgy gratulálok ahhoz hogy tudtál fogyni!!! csak így tovább!!!!
2015. ápr. 24. 18:43
 6/13 KJUsul ***** válasza:
Kösz szépen, időnként majd beszámolok én is hogy állok...
2015. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
okés :))
2015. ápr. 28. 14:06
 8/13 KJUsul ***** válasza:
Már csak 116!
2015. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

gratuuu...!!!!!!!!!!!!!!!

én 2 kilot fogytam..!!!!

2015. máj. 12. 18:59
 10/13 KJUsul ***** válasza:
Ez az csak így tovább! Meglásd még 1 hónap és sokkal több is lesz az!
2015. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!