Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha a diétába...

Mit csináltok ha a diétába olyan kaja van amit gyűlöltök?

Figyelt kérdés
Eddig soha se tudtam elkezdeni diétázni, mert elolvastam pár napot és azokból a legtöbb dolgot nem tudom megenni. Veletek van ilyen? Mit csináltok ilyen helyzetben? Én sajnos nagyon válogatós vagyok

2015. ápr. 26. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A diétámat magam állítom össze, így csakis olyan ételeket eszem amit szeretek is. Nyilván a kedvencemet nem (mákos guba) mert az nem fér a diétámba, de a lazac, hal, csirkemell nyugodtan mehet.
2015. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint az előző. Én csinálom az étrendem, amit nem szeretek, nem teszem bele.
2015. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kész diétákat max ötletszerzésnek szoktam használni. Nem túl nehéz kiválogatni azokat amiket szeretsz és egymás után állítani őket.
2015. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magam állítom össze, hogy mit egyek. Az ilyen előre megírt diéták sosem hatásosak, pontosan azért mert megvonással járnak, így ha az ember túl van rajtuk, akkor újra kezdi előröl azt amitől meghízott.
2015. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz. Ha pl. testépítő lennél és kerületi Dezső, a férfiállat reggelire legyekkel összetiport kecskeszart eszik, mert protein, attól még mert példaképnek tekinted, nem kell neked is abból habzsolni. Gyűlölöm a paradicsomot, pedig rengeteg diétának a része volt. Egyszerűen kihagytam és kész.


Ha már követni akarsz egy diétát, alapnak tekintsd csak, hiszen aki összeírta, az is a saját szájízét, esetleg csak az összetevőket vette alapul. Azonban a diéta a megtartóztatásról szól, nem a szenvedésről, azt kell enned, amit amúgy is szívesen ennél, csak lényegesen kisebb adagokban. Szóval ha te pl. szereted a fejessalátát és a répát, nyugodtan eheted reggelire attól, mert a Clara Diamondretikülfox azt mondta, hogy egyél retket Jézus könnyeivel.


Nincs olyan az étrendemben, amit gyűlölnék, mégis jól van összeállítva. Ez a jó, hosszantartó diéta alappillére: csak azt eszem, amit szeretek. Ez biztosítja azt, hogy nem adom fel két hét után, hanem akár évekig is tudom csinálni.

2015. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is magam állítom össze, az előzőleg felállított szempontjaim alapján. A bevitt kcalt, a szükséges mennyiséget, a bevitt tápanyagok arányát a kalóriabázis oldal segítségével számolom ki.
2015. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy sokan másoknak itt, saját diétám van. Nem követem az ilyen nőimagazinos vagy akármilyen más diétát, kb. mindtől kiráz a hideg, egyik sem nekem való. S ami valakinek jó, az nekem még nem az, különbözőek vagyunk, más hatékony nálunk és az ízlésünk sem egyforma. Az pedig azért alap, hogy ne utálkozva együnk... Mindig jókat eszem :)
2015. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nincs benne olyan mert én állítom össze magamhoz.

egyedül a natúr csirkemellel voltam egy darabig bajban,mert még testépítő koromban annyit ettem,hogy ha csak megérzem a szagát kb hányok.

de erre is találtam megoldást,csirkemell fasírt a neve.


de a diéta alapvetően úgyis az összetétel alapján dől el,hogy mi van benne fehérje,zsír,rost és némi lassú ch.

az hogy fantáziátlanoknak leírják mellé,hogy itt most kenguru hús,brokkolival az nem sokat jelent.

2015. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is válogatós vagyok, ezért magam állítom össze az étrendem. Ha mindenképpen kész étrendhez szeretnél fordulni, akkor a kalóriabázis.hu segítségével cseréld ki valami olyanra amit szeretsz és hasonló értékeket mutat.
2015. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

en kilogok a sorbol akkor :) Amiota dietazok = eletmodot valtottam, azota nincs olyan, hogy "nem szeretem", "nem tudom megenni".

Azota mindent megeszek, azt is, amit elotte nem! Sokkal nyitottabb vagyok a kajakra, az idegen izekre.

Sosem ettem pl tenger gyumolcseit, spenotot, brokkolit, paradicsomot magaban(!). Amiota elhataroztam, h valtoztatok hozta magaval azt is, hogy igenis megeszem es nem bantam meg.

Nem azt mondom, hogy most minden etelt szeretek (kedvencem tovabbra is a turogomboc meg a pacal), de nem csinalok belole ugyet, ha eppen nem fogam ala valo a dieta. Inkabb a valtozatossagra figyelek.

Ha nagyon nem fulik hozza a fogam, akkor altalaban leturmixolom valami massal es lehuzom a shakerbol :D de ez ritka.

sok sikert a dietaval!

2018. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!