Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a fogyókúrámat,...

Ma kezdtem a fogyókúrámat, tippeket tudnátok adni? A barátom miatt kell fogynom

Figyelt kérdés
175cm 65kg vagyok jelenleg. Régen 55kg voltam,de azelőtt nem ismert, ő már elve 60kg felett ismert meg. Nyilván én úgy vagyok a dologgal,hogy szeretném visszakapni a régi súlyomat,bár eddig nem görcsöltem rajta,csak ő mondja ,hogy hatalmasak a combjaim,vagy hozzámér és pl a csípőmnél van kisebb felesleg akkor odaszúr valamivel. Mivel engem a szavak nagyon tudnak befolyásolni úgy döntöttem lefogyok. nem áll tőlem messze az ön sanyargatás egy évig testépítéssel foglalkoztam és betartottam minden étkezést. lehet amitt is híztam meg,hogy ez az intenzív terhelés és diéta már nincs az életmben. Mire figyeljek,hogy betartsam ? Mennyit mozgjak? Úgy,hogy tanulok és dolgozok is,magamat látom el,szóval annyira sok időm nincs.
2015. máj. 2. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszel magadnak így, ne fogyj, ha nem, megteheted, de a srácot nem ívben dobnám. TUTI, hogy nem hatalmasak a combjaid s ha most beszól, s komolyan összejönnétek, család, minden, akkor valszeg agyonszekálna, ha szülés előtt felmenne egypár kiló.

Ha befolyásolható vagy, tényleg hagyd, mielőtt testképzavart alakítana ki Benned.

2015. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amúgy zavar persze,hogy nem vagyok a régi,de én sem gonodlom azt,hogy hatalmasak lennének a combjaim. Nekem amúgy ilyen genetikai mert 55kg-osan sem pálcika combjaim voltak,hanem ilyen vastagabb,de testvéremnek is pont ilyen.ettől függetlenül nem hatalmsak ,ahogy azt ő mondja rólam..én is elgonodlkotam,hogy talán hagyni kellene a dolgot a sráccal,még ha poénkodik is a lelkemre hat..
2015. máj. 2. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem egyszer szólna ilyet valaki, egyből dobnám. Az én férjem 15 kg plusszal is elfogadott és mikor lefogytam akkor is csak azt mondta, hogy a változatosság gyönyörködteti.

Az ilyen férfi az első problémánál már lépni is fog, mert megbolygatja a kis rózsaszín ködöt amiben él.

Ne miatta fogyj le, hanem magadért. Már csak azért is, mert ma a combod zavarja, holnap a frizurád fogja, azután meg kislábujjad körme... Tényleg ezt akarod?

2015. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első voltam s csak most látom az elírásomat... *NAGY ívben dobnám.


Ahogy írod, ilyen a combod. Ismerős, nekem se lesz vékony soha, bár vékonynak nem is akarom, egy csomó fontos nagy izom van ott, irreális, hogy az legyen. Persze egy kevés izmú, megfelelő genetikájú modellnél vagy egy csontsoványnál elérhető, node az nem szép, genetikát pedig nem tudunk változtatni.

Aki most hatalmas combúnak tart, annak Te sosem leszel jó, egészségesen tuti nem.

2015. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nos eddig tartom a diétámat. azt mondta a barátom,hogy ő csak viccel amikor ilyenekt beszél. szerintem minden viccben van igazság. azért nem szakítok vele,mert nagyon nagyon friss még ez a dolog,várok vele meglátom még mi lesz. ahogy számoltam 3 hónap múlva a régi lehetk ,ha tartom a diétámat :)
2015. máj. 3. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!