Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás? Kérem, aki...

Életmódváltás? Kérem, aki tud, segítsen!

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves lány vagyok. 169 cm és 66 kiló vagyok. Tény, hogy egy kicsit híztam a télen, de ez mindig így megy. Nyilván szeretnék formásabb lenni ( izomból ), de főként az egészségem érdekel! Nem vagyok anorexiás, vagy bulémiás és nem is koplaltatom magam. Elégedett vagyok a külsőmmel, bár tény, hogy egy kicsit elhájasodtam, de manapság ki nem az valamilyen szinten? ;). Én tulajdonképpen, nem kifejezetten fogyókúrázni szeretnék, hanem életmódváltást. Nagyon fáradékony vagyok, és ha futok a busz után, teljesen kifulladok. Mostanában elkezdtem tornázni, hogy erősödjek, de az étkezéssel kapcsolatban tanácstalan vagyok. Tudom, hogy több zöldséget meg gyümölcsöt kell ennem, sokat olvastam itt erről, de ennek ellenére nem tudok magamnak egy normális "menüt" összeállítani!

A másik nagy problémám az az, hogy nem tudok lemondani az édességről. Konkrétan a csokiról. A hétvégén elhatároztam, hogy heti egyszer fogok csak enni, ennek dacára megettem vagy 3 szelet feketeerdő tortát és egy vagonnyi csokit. Egyszerűen nincs önuralmam. Vagy csak azért van, mert nem is akarom igazán? Tanácstalan vagyok. És ebben a családom se segít, mert azt mondják hülye vagy, miért nem eszel rendesen? ( Nekik a rendes kaja tocsog az olajban, stb... )

Kérem segítsenek!


2010. febr. 22. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem egy kérdés hanem egy komoly összetett tudásanyag komplett elsajátítása:) privben írj. de csak úgy tudok segíteni ha segítesz te is magadon, és valóban akarod.
2010. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is mindig így voltam vele ,hogy télen híztam és meg is maradt és kövér lettem egy idő után aztán a suliban elhívtak kondi terembe megtetszett utána kondi meg box volt és idővel lement és sokkal jobban is érzem magam most ,hogy edzek 2 helyen ehetek amit akarok és nem hízok úgy.
2010. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!