Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? Komoly...

Valaki segítene nekem? Komoly válaszok?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 éve kezdtem életmód váltásba, valamikor kevésbé, valamikor komolyabban meghúzott gyeplővel haladtam, 25 kilót fogytam eddig.

Kb egy hónapja újra kicsit belehúztam, és az elmúlt 2 alkalommal az edzőteremben nagyon rosszul lettem. A múltkor szédültem, falfehér lettem. Ma mikor felálltam a bicikliről minden elsötétült, úgy éreztem elájulok.


Mi lehet a baj ? Mit csinálhatok rosszul ?



2015. máj. 4. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt ma, nem lehet az oxigén hiány miatt? nekem az volt a gond
2015. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmn...nem tudom. Tényleg, tanácstalan vagyok. Ilyesmire tippelek, hogy leesik a vércukrom, vagy a vérnyomásom, de anniyra nem értek hozzá...nem akarok hülyeségeket beszélni.
2015. máj. 4. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásprobléma. Nem hajtottad túl magadat? A túl sok edzés már károsítja a keringést.
2015. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Napi 2 és fél, vagy 3 órát tornázok kb.

Fél óra jóga reggel, fél óra "erősítés", 90-120 perc cardio


sok lehet?

2015. máj. 5. 02:54
 5/5 nyomikák válasza:
a vércukrod miat lehet szerintem 99,9% ban az miat van ez szerintem
2018. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!