Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kívánom a csokoládét?

Miért kívánom a csokoládét?

Figyelt kérdés
Nem fogyózom, csak nem tudtam, hol tegyem fel a kérdést. Rendszeresen mozgok, minden nap. Nem az édességet kívánom, hanem kifejezetten a csokoládét, mindegy, hogy tej-, étcsoki vagy egyszerűen kakaópor. Lekvár, cukor, édes keksz van itthon, de az nem esik jól, az étbevonó viszont igen. Miért? Milyen vitamik vagy ásványi anyag hiányozhat?
2015. máj. 6. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván, mert szereted. Én is minden nap eszem egy picit. Belefér.
2015. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretem, persze, de nem kívánom minden nap. Most viszont ki tudnék rabolni egy csokiboltot, úgy érzem.
2015. máj. 6. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is szeretem a kakaópor ízét. Jó. Ez mondjuk kismillió dologra áll, a legtöbb zöldségre és egy csomó egyéb ételre. Pont a jó dolgokat szeretem :D

Nem hiszem, hogy hiány miatt lenne. Megszokás, finom íz... Inkább ezek. Vannak módszereim a csokivágy megfékezésére (bár már nincs rá szükségem), de nem úgy, hogy valami ásványi anyagot beviszek, az rendben van anélkül is.


Mindazonáltal lehet, hogy van, akinél hiányzik valami, ami a kakaóporban van... Nálam más volt az ok.

2015. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!