Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietetikushoz kell beutaló?...

Dietetikushoz kell beutaló? Korházihoz mennék.

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem, de azért telefonálj oda.
2015. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 7. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmm.. bízol a dietetikusokban? :)
2015. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 nem ez volt a kérdés!!
2015. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem kérdés. Valaki igénybe venne egy szolgáltatást, gondolom előtte elgondolkodik azon, hogy mennyire kompetens emberekkel dolgozna együtt.


Na most az előfeltételezésben én nem találom a logikát, a dietetikusok miért lennének kompetensek? Milyen módon hitelesíti magát az emberek előtt a képzési intézményük?


Speciel azért írom ezt, mert én előttem semmivel sem. Én állandóan a dietetikusok hozzánemértésével találkozom, és a hihetetlen erős dogmatizmussal amit beléjük nevelnek.


Meghagyom az optimizmust a végére: az újabb nemzedékekről már hallottam jókat, de azért nem bíznám el magam illetve még nem az új generáció dolgozik, ők még az iskolapadban ülnek vagy éppen végeznek. Én még egy ideig nem nagyon bíznék dietetikusokban senki helyében, ha esetleg meghallgatok egyet, nagyon erős fenntartásokkal kezelném a közlendőit. De elképzelhető, hogy ez valamennyire javulni fog a jövőben.

2015. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!