Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elmegyek egy dietetikushoz,...

Ha elmegyek egy dietetikushoz, mert testzsírszázalékot akarok csökkenteni, akkor szerintetek ad egy mintaétrendet x időre?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és kb 70 kiló, szóval egyáltalán nem vagyok elhízva, de a testzsírszázalékomat le akarom vinni.

2012. ápr. 2. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintaétrendet akkor kapsz ha külön kéred. Nem feltétlenül ezt fogja tenni, lehet,hogy csak életmódi tanácsokat ad.

De dietetikus nélkül is megteheted egyszerűen rendszeres 3-4x-i sportolással.

2012. ápr. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
177cm vagyok es 62 kilo es en megis ugy erzem hel vagyok hizva szoval neked gondjaid lehetnek ha ugy erzed nem vagy elhizva... egy 10est ledobhatnal minimum
2012. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elhízás és a túlsúly közt van egy kis különbség.


Kérdező, szerintem sem akkora ez a felesleg, hogy egyszerűbb változtatásokkal ne tudnád leadni. De ha a testzsírra akarsz koncentrálni, akkor akár még konditeremben is tudnak segíteni, plusz még azt is megmondják, milyen gyakorlatokat végezz.

2012. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!