Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek a hízástól és a mérlegek...

Félek a hízástól és a mérlegektől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig attól félek, hogy híztam egy dekát, és ha esetleg igen, akkor nem eszek napokig. Ha mehlátok egy mérleget, a hideg futkos a hátamon! Havonta egyszer állok rá.

Ez beteges?

Segítsééég!!

12 éves lány vagyok



2015. máj. 10. 14:12
 1/9 anonim válasza:
44%
te nagyon buta vagy...
2015. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké... Örülök! -.-"
2015. máj. 10. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Így lesznek az anorexiások.
2015. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
52%
12 eves? Jezusom... Menj el pszichológushoz..
2015. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kamu kérdés. :D
2015. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A hízástól való félelem, kóros félelem egy pszichés betegség. Én ezt is civilizációs betegségek közé sorolnám..


Nézz szembe a félelmeiddel, értsd meg, hogy semmitől sem kell félni. Nem kell semmire sem vágyni, nem kell félni semmitől, semminek az elvesztésétől.


Nagyon király, én most ezt próbálom :) Mondjuk 12 évesen nem gondolom, hogy ezek a gondolatok közel álltak volna hozzám..

2015. máj. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm az értelmes választ! : )

Többiek, köszönöm az értelmetlen/haszontalan válaszokat! -.-"

2015. máj. 10. 17:11
 8/9 anonim válasza:

Szia, igen ez egy pszichés betegség (kezdete).

Jó hír hogy még lehet rajta javítani.. sok sikert hozzá! :)

2015. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jól van.... most komoylan.. leírja a baját, te le butázod.. EZZEL ANNYIRA DE ANNYIRA NEM SEGÍTESZ NEKI, BASZUSZ MÁR, GONDOLKODJÁL PLS! TALÁN CSAK ROSSZABB ELSZ! Értelmetlen válasz... "így lesznek az a anorexiások" klassz. sokat segítettél... értelmesen komolyan nehéz lenni válaszolni? akkor inkább ne írj semmit! szerencsétlen, szegény lányt.... erről írok pont most kiselőadást! az ilyenekről... az ilyen meggondolatlanokról akik másokhoz vágják, hogy nagyon buta, mert ki merte írni a problémáit, meg akar tőle szabadulni, és amihez neked semmi közöd! "jézusom...menj el pszichológushoz" ez is aztán normális. IGEN 12 ÉVES, BASSZUS! És? Mindneki annyira lenézi a 10-11-12-13 éveseket. TE IS VOLTÁL ANNYI! Téged lenéztek? hm? 12 évesen is lehet problámád, nem is gondolod mennyi és milyen.. mert vannak tapintatlan bunkók.akik lekövérezik a nőket. Csodálkoztok? kis etikát kérlek szépen. "kamu kérdés :D" honann tudod, b-szki.? hallod, az én osztályomban is van egy lány, aki fél a mérlegektől! és jéé..pont ennyi idős. sőt..kettő van! :D jah..nem. három! menjetek már a francba tényleg. minek kell idejönni, ennyi IQ-val? segítettétek szegényt nagyon, halljátok! elegem van belőletek.


Bocsánat, nos. A kérdésedre válaszolva szerintem igen, próbáld meg legyőzni a félelmed. Egészségesen étkezz, ne félj ha hízol! Ilynekorban kell a megfelelő táplélék. Nőni fogsz, ne aggódj, és ezáltal nyúlsz is. Tudod ki az a Harry Styles? na...őszerinte nincsen kövérség.... sportolj rendszeresen, de ne vidd túlzásba. sose csinálj olyat, hogy napokig nem eszel, nem egészséges. a többit meg már leírták az előttem léve okos emberek. (az is csak 2)

2016. ápr. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!