Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 évesen vissza fog még...

20 évesen vissza fog még feszesedni a bőröm?

Figyelt kérdés

40 kg-t fogytam 2 év leforgása alatt. Combomon és a hasamon eléggé lóg a bőr. 125 kg-ról 85-re fogytam. Biciklizni, túrázni és futni szoktam. Mit ajánlotok még ezeken kívül?

20/F


2015. máj. 10. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Na gratulálok! Te teljesen a sorstársam vagy mert én is közel ugyanennyit adtam le és hasonló módszerrel fogytam. Én 120 körül voltam és lementem 88 kilóra úgy bő 1 év alatt, és igaz tartom a súlyom már lassan 1 éve és én is paráztam a bőröm miatt, de megnyugtatlak téged hogy fog visszahúzódni egyrészt mert közel 3 éve vagyok idősebb nálad, másrészt olvastam meg hallottam is hogy 25 éves korig még könnyebben regenerálódhat és ha fokozatosan ment le akkor még könnyebb. Nekem van még mit leadnom úgy 10-15 kilót simán lehetne még, de én direkt álltam le mert ha hirtelen menne le még plusz ennyi már nem húzódna vissza. Így is még necces már gondolkoztam a plasztikán is mert ismeretséggel el lehet intézni hogy valamennyit támogasson a TB így olcsóbban megcsinálják nekem ha annyira akarom de tanácsolta egy ismerős aki 28 évesen dobott le több mint 40 kilót 2 év alatt hogy várjak még 2 évet mert neki is mondták hogy ha fiatalabban fogyott volna le akkor könnyebben visszahúzódhatott volna neki is.

Szóval ne aggódj ezen nem lesz gond.

2015. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a biztató szavakat, és remélem neked is sikerül! :) Igazából ha nem fog fezesedni akkor bár kicsit szomorú leszek, de kés alá nem fogok feküdni.
2015. máj. 10. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:

van ez az újfajta dolog a szauna ellentéte,ilyen fagyasztó kamra.

bemész mínusz nem tudom hány fokba fürdőgatyában kesztyűben és bent maradsz 4-5 percig.

az tuti megdolgoztatja a bőröd,heti pár alkalmat lehet menni.

a másik dolog is hasonló és egy sokat leadó srác blogján olvastam,a fagyban edzés.

minden nap 10-15 percet edzett kint a hóban félmeztelenül a diéta alatt.

csak az ízületeket takarta be,könyök,térd,csukló.

neki nyom nélkül tűnt el a felesleg,visszahúzódott a bőre.

nevezhetőek ezek bőr edzésnek is.

2015. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!