Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki így fogyott?

Van aki így fogyott?

Figyelt kérdés
Hoy 1nap csak 1* vagy 2*evett?Mennyit fogyott mennyi idő alatt?
2010. febr. 24. 11:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem szerintem igy még senki se fogyott ... egy nap 4-szer 5-ször kell enni keveset ! Ha csak egyszer eszel azt hiszi a szervezeted , hogy azt is el kell raktározni az egéssége érdekében... egyél töbször egy nap és mértékkel !
2010. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Én vagy 2 éve naponta csak egyszer eszek és nemsokat...és emiatt hízok és hízok ..az anyagcserém az elment vakációzni..:S most 2 hete naponta egy szelet kenyeret eszek csak és igy fogytam 5 kilót!viszont ez kvára nem egészséges szal nem ajánlom! csak tönkreteszed vele a szervezeted..naponta 5 ször kell enni kicsiket :)

Én sajnos már ha belegebedek sem tudok enni kihányom egyből :(

2010. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és fogytam vele. Eleinte naponta 1x ettem, később mikor szédelegni kezdtem (hónapok után) akkor minden reggel 1 abonettes szendvicset ettem még. A szédülés megszűnt, és kb. 10 kg fogytam 2 hónap alatt. Holnaptól újból elakarom kezdeni.
2010. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én így szabadulam meg 8 kilótól egy hónap alatt!

Csak reggel ettem egyszer, de akkor csokit,sütit is. Szóval bármit. Mellette rengeteget ittam,s sportoltam. Szerintem hatásos,nekem legalábbis bevált.

2010. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ne így akarj lefogyni.Én is így fogytam 10 kilót, aminek majdnem a duplája jött vissza pár hónap alatt.Akkor inkább azt a napi 2 étkezést oszd el 4 felé, hogy az anyagcseréd ne lassuljon le.Amit így fogytam, az nem is jött vissza.
2010. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
még így gogysz is vagy nem akkor is káros, mert vagy nagyon hamar visszajon 1-2 kilo ...és a hajad is egésségtelen lesz toredezettebb és körmöd és a böröd is megbánja !
2010. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is volt olyan, hogy egy nap csak 1-szer 2-szer ettem -de betegség miatt, nem szándékosan. A gyógyszertől amit a betegségemre kaptam teljesen elment az étvágyam. Én is nagyon sokat lefogytam és nem jöttek vissza a kilók. Mondjuk én nem vagyok hízásra hajlamos, lehet emiatt lett tartós a fogyás.
2010. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

na le lettem szavazva:DDD

ti maradjatok kövérek b@zd meg:D

nekem így sikerült lefogynom,

szánalmasok vtok h egy személyes tapasztalatot leszavaztok!!! :D

2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
20:15-ös én mindenkkit felpontoztam!
2010. febr. 25. 09:49
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora idióták vagytok úristen. Minden hülye tönkreteszi magát... Gratulálok mindenkire aki ezzel a módszerrel büszkélkedik. Én napi 7-8 alkalommal eszek, vitaminokat is nyomok, semmi bajom se volt még az egészségemmel, évente talán egyszer fázok meg. Nektek gratulálni tudok hogy ezt ti élvezitek...
2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!