Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt valaki már L-karnitint?

Használt valaki már L-karnitint?

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy e-mailt,amiben akciós áron ajánlották az L-karnitint mint fogyást segìtő szert. Pròbálta már valaki ezt? Használt?
2015. máj. 19. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen használom, én szeretem.

Viszont csak abban az esetben segíti a fogyást, ha aktív sportolással párosítod. Edzés előtt kell meginni/bevenni, és a zsírégető folyamatokat segíti. Biztonságos szer.

2015. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ezt nyugodtan használhatom. Akkor is van hatása,ha tornázom mellè? Edzőterembe vagy hasonló helyre nem tudok járni a kisfiam mellett. Itthon tornázom,az elèg? 1 ève szültem ès hát főleg a hasamon ès csìpőmön maradt felesleg.
2015. máj. 19. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább aerob edzésekhez ajánlott, pl biciklizés, futás...stb. A torna nem zsírégető hatású, attól formásabb leszel és hasznos, de nem aerob mozgás.

Nekem az edzőteremben is mondták, hogy akkor be se vegyem, ha csak súlyzózni akarok.


Ha nincs sok időd kb 40 perces aerob edzést végezni akkor szerintem nem hatások. De ha pl. a babakocsit gyorsan tolod kint, kvázi gyalogolsz gyors tempóban, ahhoz már jó és hasznos lesz.

2015. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimális hatása van, nem ez az elsődleges szerepe, csak fogyás miatt nem éri meg.
2015. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!