Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Légyszi adjatok tippeke!...

Borsikaaa kérdése:

Légyszi adjatok tippeke! Hogyan adhatnék le 4-5 kilót kb 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok 150 cm és ehhez a 48 kg elég sok...

Úgy 44-43 szretnék lenni. már elkezdtem aerobicozni meg callaneticsezni de nem találok semmi normális + otthoni foglalkozást magamnak és az összeállított étrendeket is kipróbáltam de... Reménykedem benne hogy nektek vannak jó ötleteitek! Ha van olyan ami nektek bevállt akor kérlek segítsetek nekem és osszátok meg velem!



2015. máj. 19. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A napi 1 evéssel még nem fogy az ember, amúgy kényelmes, nincs vele baj, ha jólesik. Most én is azzal kísérletezem, okés, csak vigyáznom kell, nehogy túlegyem magam... Ma sikerült.


Mondtam már, hogy szénhidrátcsökkentés? Ez szokott lenni az általános javaslatom, ezen túl viszont eléggé emberfüggő a dolog, persze a zöldség kb. mindenkinek előnyös, a cukor és a liszt nem, ésatöbbi.

2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#3-dik vagyok. Azért ettem egyszer egy nap, mert nem volt nagyon időm enni, nem pedig azért mert kínzom magam. :D ÉN nem is akartam fogyni csak reggel ráálltam a mérlegre és tádáááám, ledobtam 5 kg-ot.
2015. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sportolj minél többet, élj aktív életet, járj el gyalogolni, futni, bringázni, otthon se a popódon ülj hanem takaríts, ne használd a liftet...stb.


Nekem fogyáshoz ami bevált ( én is alacsony vagyok, 160 cm) heti 5x edzés aerob minimum 45 perc és hozzá 3x-4x súlyzós edzés konditeremben épeken, súlyokkal, saját testsúllyal. Plusz aktív életmód.


Diétánál ami nekem bevált: Csak nagyon ritkán eszem gluténmentes kenyeret reggelire, amúgy nem eszem pékárut, tésztát, édességet, rántott ételeket, sült krumplit...stb.

Amiket eszek: tojás, sovány hús, túró, zöldsaláták, gyümölcsök, zöldségek, hal, és sokan nem javasolják, de én fogyasztok joghurtot, mozzarella sajtot, laktózmentes tejet is, viszont nem viszen túlzásba, a legtöbbet húst és zöldségeket eszek.


Kiegészítésként iszom naponta 2 csésze zöld teát is, meg rengetek ásványvizet.


A vizen és zöld teán kívül mást nem iszok, se ivóleveket, se light kólát, simát végképp nem, és alkoholt csk akkor, ha vmi összejövetek van, ami havi kb. 1 alkalom, ilyenkor fehérbort iszom ásványvízzel jól felhígítva vagy 1-2 cidert.

2015. máj. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!