Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én ezt nem tudom elhinni....

Én ezt nem tudom elhinni. Tényleg anorexiás lennék?

Figyelt kérdés

Szüleim azt mondják, anorexiás vagyok... azaz nem mondták ki nyíltan, csak szóba jött, és akkor célozva lett rá, hogy keveset eszem, akárcsak az anorexiások. De én nem érzem magam anorexiásnak... bár azt elismerem, hogy keveset eszem. Ma is ettem egy halat, két almát, meg egy natúr joghurtot... és hát, ez azért van, mert kövérnek tartom magam, és fogyózom...

Most anorexiás lennék?


2010. febr. 25. 18:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és 2 nap alatt -3 kiló... =/
2010. febr. 25. 18:27
 2/13 anonim válasza:
100%
hát ez attólfügg,mert ha vékonyvagy és úgy látod magad kövérnek,akkor a bizony betegség.különben én is ilyen vagyok :(
2010. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát... 53 kiló vagyok, 166 centihez...

Másoktól azt hallom, hogy hülye vagyok, hogy fogyózom... de én akkor is nagynak látom a hasam, és vastagnak a derekam... =(

2010. febr. 25. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló? Gondolom lány vagy...

És épp ez a csavar, hogy az anorexiások nem érzik magukat annak, és még fogyni akarnak, holott már rég nem kéne.

2010. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A vastag derék lehet genetikai adottság... Lehet, hogy eleve szélesebb a csípőcsontod, amiből ugye fogyókúrával aligha fogsz tudni leadni... :D

Ne fogyózz, helyette mozogj rendszeresen; azzal az oda nem illő zsírpárnák könnyebben eltűnnek.

Sőt: rendszeres mozgás mellett ehetsz normálisan is, és remek alakod lesz.

2010. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15/L, 166cm, 53 kiló.
2010. febr. 25. 18:39
 7/13 A kérdező kommentje:
és hát, nem hinném, hogy genetika... régebben csont sovány voltam, akárcsak anyum...
2010. febr. 25. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én naponta egy szelet kenyeret eszek és nem vagyok anorexiás
2010. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki egy szelet kenyeret eszik,vagy annyit,amit te az már anorexiás és rövidesen komolyan beteg lesz.A méreteid alkapján nem lenne szabad fogyóznod.Egyél sok gyümölcsöt zöldségeket,húst stb. és mozogj eleget.
2010. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké, hogy régebben csont sovány voltál, de tudod épp abban az életkorban vagy, amikor a tested sokat változik. Teljesen átalakulsz, és a szélesebb csípő amúgy is elsődleges női nemi jelleg...
2010. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!