Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szintentartani,...

Hogyan tudnék szintentartani, úgy hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés

1000 kcal-t ettem, és fogytam 10 kg-ot 4 hónap alatt. Szeretnék annyit enni, hogy a súlyom megmaradjon, ne menjen fel és már ne is fogyjak többet. Ezt hogyan tudnám megvalósítani?

(171 cm/60 kg)


/nem kritikát kérek a fogyokúrámról, hanem tanácsot a továbbiakhoz!/


Köszönöm. .../L



2015. máj. 25. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

elvileg ki lehet számolni, hogy nulla mozgással mennyit éget a szervezeted.


nekünk tesiórán lemérték, az enyém 1400 kcal körül van, szóval elvileg ha ennél kicsit többet eszek, akkor szinten tartom magam:D

2015. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked kell kitapasztalnod, hogy mennyi evéssel és mozgással tartasz súlyt... Ezt mi nem tudjuk megmondani.
2015. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kalóriabázis oldalán ki lehet számolni. Be kell regisztrálnod, kiválasztod hogy milyen életmódot folytatsz (ülő,kicsit aktív stb..), megadod hány cm,kg vagy stbstb. Beállíthatsz magadnak egy célt (súly tartása,fogyás,hízás) és megadja hány kcal-t ehetsz ahhoz hogy teljesüljön.
2015. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM lehet kiszámolni, a testünk nem ennyire egyszerű. A kalóriabázis tippje van, akinél működik, van, akinél alá, van, akinél fölébecsül. Az én kalóriaigényemet jópárszáz kalóriával arrább tippeli, mint ahol van. S ebbe még a mozgás se kavar be, eleve nem szoktam sokat mozogni, csak némi séta van.
2015. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!