Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lefogyhatok ezzel...

Szerintetek lefogyhatok ezzel az étrenddel nyáron 10 kilót?

Figyelt kérdés

reggeli: édessavanyú vifon (80 g)

tízórai: valami csoki 200 ft alatt, ami nincs több 50 grammnál

ebéd: ez egy kiadósabb adag, nissin yakisoba deluxe (120 g)

uzsonna: garnélarákos vifon (60 g)

vacsora: 2 x édessavanyú vifon (160 g)


2015. máj. 26. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan apróságokat ne említs meg, hogy milyen magas -, hány kiló vagy, mennyit mozogsz...
2015. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Troll kérdés. Minden fehérjefogyasztás nélkül csak sorvadni lehet.
2015. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Elég kevés kalóriának tűnik úgyhogy simán! Sok sikert. puszi
2015. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van benne fehérje, csak nem olyan sok..
2015. máj. 26. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, az én mai jégsalátámban is volt fehérje, csak nem sok...


Ember, szerintem inkább egyél. Ételt.

S ne koplalj.

De akár koplalsz, akár nem, a megfelelő fehérjebevitel alap.


Beírtam a kalóriabázisba, egy rendesebb étcsokival tízórainak.

729 kcal, 12g fehérje.


Tudod, nekem ma egy borzalmasan egyoldalú és hosszabb távon tarthatatlan böjtnapom van, s abban van kb. 1000 kcal és 23g fehérje, sokkal jöbb összetételben, viszonylag normális ételekből, tojás, jégsaláta, kókuszzsír, igaz, kávés puding is, mert az poénos.


A Tied ilyen csóró kolista megpróbál túlélni típusú borzalom. Ha már koplalsz, ne szénhidráttal tedd. Bár az én mai napomat sem ajánlom normál embereknek ;)

2015. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval ízfokozós műkajákon akarsz élni egész nyáron?


Az ilyen leveseket betegség idején szoktam csak enni, amikor semmi étvágyam sincs, ugyanis kitűnően meghozza.

2015. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, Neked is ajánlanám A Sárga Kapszula c. könyvet, elnézést, nem akarlak megbántani, de úgy látom nem vagy tisztában az alapokkal.

A testépítőknek több évtizedes tapasztalatuk van,és aki zsigerből összeköti őket a szteroidokkal és az egyéb tiltott szerekkel, na azok a legtudatlanabbak.

Hidd el többet tudnak a szervezet működéséről mint a "divatkúrákat" kitaláló és terjesztő emberek, tisztelet a kivételnek. Tehát az egész étrendet le kellene cserélni, olvasd el a könyvet és sok sikert kívánok Neked.

2015. máj. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyönyörű böröd és hajad lesz a nyár végére és sorvadt ványadt medúza testalkatod. Ez csupa egészségtelen sz..r, semmi vitamin, semmi fehérje.
2015. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!