Megettem egy Rákóczi túróst mit tegyek?
10 kilótól szeretnék megszabadulni nyár végére, elkezdtem szépen egészségesen étkezni, de ma megláttam a krémest ,nem akartam megvenni, de szószerint fizikai fájdalmat okozott a tudat, hogy nem ehetem meg, majd elbőgtem magam, megfájdult a fejem, egyszerűen megkellett ennem annyira megkívántam.
De most nagyon megbántam mert 400 kalória sőt 440 :O ezt nem is gondoltam volna!
E-miatt mostmár kb 800 kalóriánál tartok ma.
1200-at ehetek.
Jobb ha ma már nem eszek semmit, max zöldséget?




válasza:Elkönyveled, hogy ezt a napot elrontottad, és pont. Holnaptól meg jobban odafigyelsz!
Ma vigyél be elég tápanyagot, legfeljebb este mozogj rá a megszokottnál többet! Pl. tekerj le bicajjal 15-20 km-t.




válasza:



válasza:Ha rosszul eszel se kompenzálj étkezéssel.
Egyél úgy a nap további részében, mintha meg sem etted volna a süteményt.
Ma túlléped az 1200 kalóriát, holnaptól megint betartod.
Erre mondják, hogy elesni, koronát megigazítani és továbbmenni.




válasza:



válasza:



válasza:91%-os, szerintem teljesen jó az étrended!
Őszintén emberek, 18 éves vagyok, miből legyen az embernek pénze csirke mellre minden nap?
Oké, lehet azzal jönni, hogy persze édességre jut, de azt sem sűrűn engedem meg magamnak.
A szüleimtől meg nem várhatom el, hogy rám még külön főzzenek.
Köszi a választ, ment nektek a zöld kéz! :)




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Most ettem idén elöször és nem birtam magamal :D :(
Azért nem ettem mert rosszul voltam, most meg úgy megkívántam
13 éves lány vagyok. Lassan két hónapja személyi edzőm van. Nem mondhatnám, hogy diétázom, mert azt nem bírom ki. Inkább csak egészségesebben eszek, és kevesebbet. Heti 3x edzés. Ma is megyek, 90 perces. Lefogom mozogni? Nagyon nagy bűntudatom van ez miatt..
Influenzás voltam, picit még az vagyok (múlt héten: láz, az már nincs, fájnak a végtagjaim, a lábaim nagyon... most is, meg köhögök, fújom az orrom 5 percente, tüsszögök most is. Diétázom, kb. 8 hónapja. Heti rendszeres (2-3) mozgás megvan, múlt hét kedden még...
Reggeli: 1dl kefír+5 ek. Zabpehely Tízórai: 1narancs Ebéd: 20dkg toroskáposzta, 30-40dkg tejbegriz porcukorral fahéjjal +Ugyanaz mint a reggeli Mit egyek ma ha fogyni akarok?Fogyihoz jó étrend?
Ebédre csirkemell votl salátával. Egészségesen étkezem, alapvetően ettől sem félek, csak tényleg nagy adag volt ez most. Sok kcal lehetett?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




