Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mint tudjuk a nagyobb testömeg...

Mint tudjuk a nagyobb testömegböl hamarabb lehet egyszerre többet leeadni, de hány kiló elérésével csökkenhet ez egyszerre több leadás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Először azért fogy olyan sokat az ember, mert főként a víz távozik a szervezetből és nem a zsír. Utána már kevesebbet lehet fogyni, de van olyan is , hogy stagnál a szervezet. Ha nem hagyják abba a diétát, akkor szépen lassan lemegy a felesleg.


Én 86 kg voltam és 160 cm. Elég szigorú diétét folytattam, olyan 900-1000 kcal-át ettem. És így csökkent a súlyom:

Első hét: -6 kg

Második hét: -3kg

Harmadik hét: semmi

Negyedik hét: semmi

Ötödik héttől pedig heti 1,5-2 kg ment le.

Szóval ez nem a legegészségesebb diéta volt, csak azért írtam le, hogy lásd a fogyás ütemét.

2010. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem írok értelmes választ, de az előző válaszoló ha olvassa, akkor szeretném vele felvenni a kapcsolatot, mert én is 1000 kcal eszek egy nap, és két hete csinálom, mégse nagyon csökken a súlyom.


Szóval kedves előző, írnál nekem privátot?

2010. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!