Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Július végéig lefogyhatok 10 kgt?

Július végéig lefogyhatok 10 kgt?

Figyelt kérdés

Nem baj ha hamar visszajön, de muszáj lenne akkora, próbálok sok mindent. De valaki tudna segíteni mi a legcélravezetőbb?

106 kg vagyok.



2015. jún. 13. 13:16
 1/6 anonim válasza:
54%
Valaki nyaralni megy és szexi tester akar ujjuuuj ebből gyerek lesz
2015. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Kb. 3-4 hónap normális étkezéssel és rendszeres sporttal.

De neked talán elég lenne 3 hónap is, mert sok a felesleg, van miből leadni, biztosan gyorsan menne az elején.

Nem akarlak megbántani, de felesleges magadat kínozni, mert 96-san sem tudom elképzelni, hogy hűű de jól fogsz kinézni. Mármint, ha nő vagy. Férfiak nem szoktam általában ilyet kérdezni :)

2015. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sport, kaja (megválogatott), sport.

Az én rekordom 7kg 17 nap alatt, igaz 70-ről mentem 63-ra, és naponta 150 km-t bicikliztünk.

Nem egészséges hirtelen fogyni. A neked megfelelő mozgásmennyiség (ami után rendesen elfáradsz, de másnap még meg tudod csinálni megint), összepárosítva megfelelő étrenddel, bár én a diétáknak nagy ellenlábasa vagyok.

2015. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas, ez a nyár van gyorsangyorsan ezer kilót leadni aztán lesz ami lesz mentalitás. Menj zsírleszívásra.
2015. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kollégám (pasi) másfél hónap alatt adott le közel 20 kilót. Kőkemény fogyókúrával. Csak joghurtokat, meg csirkemellet meg zöldséget/gyümölcsöt evett. És dél után semmit.

Nem hiszem, hogy túl egészséges ez a megoldás, és nagyon hamar vissza is fognak csúszni azok a kilók, amint felhagy a koplalással.

2015. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Green Roze válasza:

Sanszos, de megnyúlhat a bőröd!

Ha ennek ellenére mégis belevágsz, próbáld az atkins vagy a south beach diétát. Ha nem vagy odáig a magas fehérje tartalmú diétáktól, a 90-napos diéta (ezesetben rövidítve) is bevállhat.

2015. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!