Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Rosszul vagyok, ez...

Segítség! Rosszul vagyok, ez már nem mehet így tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul táplálkozom.Van,hogy hetekig alig eszek,mert egyszerűen eszek egy falatot és nem bírok többet,mert úgy érzem kijön belőlem.Aztán meg van,hogy hetekig eszek,eszek,eszek.Elég sokat,ráadásul nem túl egészséges kajákat.De mostmár ezen változtatni akarok,és fogok is!

Ennek a rendszertelen evésnek az eredménye,hogy 160cm és 58kg vagyok.Ezzel önmagában nem is lenne gond,de nagy a hasam,és már sokszor érzem,hogy nehéz vagyok...


Ez így nem mehet tovább.Nem vagyok elégedett önmagammal,de nagyobb baj,hogy beteg is lehetek,ha nem változtatok ezen.

Első sorban szeretnék pár kg-t fogyni,és izmosodni.Egészséges életet akarok élni!

Arra gondoltam,hogy naponta 5x eszek keveset,kerülöm a zsíros kajákat,rágcsálnivalókat,pékárukat,cukros üdítőket.Helyette inkább zöldséget,gyümölcsöt,joghurtot,fehér húst ennék.

Ez jó?

És milyen mozgást ajánlotok?Én kocogásra gondoltam,mert azt olvastam itt,hogy az nagyon jó alakformáló.Csak sajnos a környéken nincs úgy terep,ahol tudnék futni,csak beton.Az jó,ha a beton melletti földes részen futok,vagy az sem jó?

A Rubint Réka van öt perced tényleg hatásos?

(ezen kívül heti 1 kézim van+a torna óra)

Adjatok tippeket légyszi!

15/L


2010. febr. 28. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Tini! Így valóban nem lehet élni,ahogy te csinálod. Nem vagy kövér. Amit leírtál és úgy táplálkozol, nem lesz baj. Ha nem is mész el kocogni, otthon is tornázhatol félórát, például kedvenc zenédre. A mozgás is benne van amint írtad. Ne hajszold túl magad, mert kimerülsz. Tessék enni! Hajrá!!!!!
2010. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem jo a kézilabda. a futás helyett meg probáld ki a bringázást. ezenkivül figyelj oda hogy 1 nap legalább egyszer egyél fött kaját (ebbe benne van a leves is!) és probálj rendszert vinni az étkezésbe
2010. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!

Eddig a rendszeresség az ebéd volt.Ebédet mindig ettem,mert anyum vagy apum(vagy mindketten) mindig itthon vannak.De volt,hogy ezenkívül csak egyszer ettem,vagy még annyiszor sem egy nap.

2010. febr. 28. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyet értek az előző válaszolókkal,de én még kiegészíteném azzal,hogy szedj vitamint!! Sokszor egyes vitaminok hiánya is tud ilyen éhségrohamokat előidézni.Nálam is ez volt a gond.Valamint igyál sokat mentes víz és esetleg zöld tea is jó.Tanulj meg "enni"!! Inkább többször keveset de az tápláló legyen:)) Sok sikert és ne aggódj!!!!:))
2010. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!