Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vissza fogom hízni?

Vissza fogom hízni?

Figyelt kérdés
A télen pár kilót felszedtem, és szeretnék újra vékony és izmos lenni. Elkezdtem minden nap futni, edzeni és nem eszek sokat. Július végén azonban megyek Angliába két hétre egy családhoz, ahol nem nagyon fogok tudni sportolni, meg a kaja is nagyon finom lesz, biztos sok is. Szerintetek 2 hét alatt vissza fogom hízni, amit addig lefogyok? Vagy 2 hét kihagyás nem nagyon vészes?
2015. jún. 14. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mértéktartó leszel akkor nem hiszem,bár az alkatod is számít.
2015. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SugarCat ***** válasza:
Az előttem szólóval tudok egyet érteni.Ha nem eszed minden nap degeszre magadat a helyi specialitásokkal(valljuk be,nem az angol konyha a legegészségesebb a világon),és mondjuk megpróbálsz arra figyelni,hogy a legtöbb étkezésedbe ne legyen túl sok zsíros,cukros fogás akkor nem hinném,hogy nagy baj lehet.Esetleg megkérheted a vendéglátó családot,hogy készítsenek neked kissé diétásabb fogásokat...
2015. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!