Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ennyi mozgás?

Szerintetek elég ennyi mozgás?

Figyelt kérdés
Nem akarok olyan sokat fogyni, "csak" 6-7 kilót.3 napja kezdtem a fogyókúrát,minden nap ezeket csinálom:1-másfél óra foci elég intenzíven,20-25 perc szobabicikli egész intenzíven tekerek alatta 10-11 km-t kb 27-28 km/h val,csinálok 100 lebegő felülést,50 fekvőtámaszt és 80-100 törzsemelést, persze az utóbbi 3at felváltva.Ezek mellett 900-1000 kcal-t eszek,iszok.Elég ez? Bocs,ha hosszú voltam.
2010. febr. 28. 20:12
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez bőven sok. nekem még végigolvasni is megterhelő volt.
2010. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem nem kellene ennyire intenzíven csinálnod, mert nem fogsz fogyni.

De te tudod.

2010. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát ja. Ettől úgy fog kinézni mint egy díjbirkózó.. xD
2010. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha alacsony kalória bevitel mellet többet tornázol,akkor nem fogyni,hanem hízni fogsz.A szervezted úgy fogja fel mindha éheznél,és raktározni kezd.

Napi 30-40 perc mozgás elég,főleg ha nem vagy az a helyben ülős tipus.

Tehát a mozgást csökkentsd.A biciklizés is elég lenne,de ha szeretnéd a többi gyakorlatot is csinálni,flezd meg a mennyiséget.

2010. márc. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 maundrel ***** válasza:
sztem a mozgásoddal nincs semmi probléma, de minimum 1200 Kcal egyél egy nap...ez alá nem igazán kéne menni...
2010. márc. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
milyen az a lebegő felülés?
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!