Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a karcsúság titka?

Mi a karcsúság titka?

Figyelt kérdés
Néhány embernek nincsen szüksége diétára,annyit ehet amennyit csak bír,és nem hízik.És vannak olyanok akik hízásra hajlamosak,de még is sikerül tartaniuk az ideális súlyukat.
2010. márc. 1. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Önuralom!Mind a 2 esetre van példám.Első:Egyik barátnőm annyira vékony ,hogy már szinte nem is szép.Akár mennyit eszik este reggel nappal nem mozogj le és mégsem hízik.Szerinte: Hízni olyan nehéz mint lefogyni.

Viszont aki hajlamos a hízásra: Egy táncos lány nagyon szép alakja van vigyázott az étrendjére nagyon csinos volt.Utána néha evett esténként és most ott a pici felesleg.


Mozogj sokat és próbálj rendszeresen ,de kevesebbet enni.

2010. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mondjam több évnyi anatómia tanulmányok után, hogy elég nagy részt gének kérdése.


1. Kétféle típusú ember van: az egyik a bőr alatt közvetlenül hízik (ő ducinak is látszik), a másik belső szervekre és azok kötőszövetes hártyáira hízik (ő viszont egészségügyi szempontból rosszabbul járt).


2. Az anyagcsere gyorsasága sem mindegy, és bizony ebbe is beleszólnak a génjeink. Ezt azonban életmóddal lehet javítani.


3. Tinédzserkor vége - fiatal felnőttkor kezdete tájára stabilizálódik a zsírsejtek száma. Tehát ha véletlenül elhízol ekkortájt, sajnos megmaradnak azok a zsírsejtek és hízásra hajlamosabb leszel. Ha viszont kevesebb zsírsejted van, nehezebben hízol ugyan, de könnyen narancsbőröd lesz tőle.


Hjajj, az élet szépsége... :D

2010. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Örökölj olyan géneket, amik nem hajlamosítanak hízásra. :)))


Aki hízásra hajlamos és mégis karcsú tud maradni, annak meg óriási önfegyelme van és nem lusta sportolni.

2010. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
hogy ne lakj jól soha. mindig egy picit maradj éhes. ez a titka. aztán ki-ki maga eldönti, hogy melyiket választja
2010. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony testalkatú vagyok. 16 éves korom óta 56 kiló körül mozgok, néha több, voltam már 59-60 is, és 176 cm magas vagyok. sportolni nem sportolok, néha éjjel is eszem, viszont a hátulütője ennek az az, hogy bejön egy-egy stresszes időszak és szó szerint olvadnak le rólam a kilók. Volt egy pár éve, hogy lementem 45! kilóra, mert nehéz hónapokat éltem át. Az a 10 kilót visszaszedni NAGYON nehéz volt, legalább annyira, mint lefogyni annak, aki duci. De muszáj volt mert mindenki anorexiásnak hitt. Még most is van, hogy egy-két ember mindja, hogy nagyon sovány vagyok, de szerintem ez az 57 kiló most jó
2010. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát van aki szerencsés alkatú. viszont én is úgy voltam, hogy 55 kilóra beállt a szervezetem és hiába ettem sokat és nem mozogtam semmit nem híztam, viszont alacsony vagyok és az 55 kiló nekem nagyon sok volt. és akkor jó húsban voltam. most hogy sportolok és nagyon figyelek 49 kiló vagyok, de még így sem a nagyon vékony kategória, szóval nekem nagyon meg kell küzdenem azért hogy épp csak normális legyek is ne legyek jó húsban.
2010. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozz egészségesen, változatosan és rendszeresen, mozogj rendszeresen (nem kell napi 2 órát gyötörni magad, heti 2-3 alkalom rendszeres mozgás megteszi). Legyen önkontrollod, és külső kontrollod (barát/barátnő). Néha egy kis bűnözés nem gond, ha am rendszeresen eszel, mert felgyorsul az anyagcseréd, és meg se érzed majd. Én is így csinálom :)
2010. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rendszeres mozgas, es a normalis etkezes (ezt meg mindenki tudja, hogy mit szabad es mit nem szabad enni-inni).
2010. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
rendszeres testmozgás, zsíros ételek kerülése, sok zöldség és gyümölcs evés, édességek minimálisra korlátozása.
2010. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!