Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék pár kilót fogyni,...

Szeretnék pár kilót fogyni, így sikerülhet?

Figyelt kérdés

Itt a nyár,van rajtam felesleg hasamon és a combomon.

Jelenleg 165 cm vagyok és 64kg.

Úgy tervezem hogy minden nap kb 50 hasprés,50 felülés (persze pihennék a 2 között,már régebben csináltam csak sajnos feladtam pár nap után) és 2 étkezés,+ zöldség vagy valami gyümölcs,és néha eljárnék biciklizni 1-1 órát.

Így sikerülhet pár hónapon belül fogynom valamennyit?mit változtassak?mit ajánlanátok még?

Célom 58kg lenne,volt olyan ismerősöm aki koplalást javasolt de abba nem vágnék bele..


2015. jún. 17. 19:26
 1/5 anonim válasza:
koplalni tényleg nem szabad, azzal csak víz veszne, és utána visszaszednéd. haspréssel és felüléssel csak izmosodni fogsz, nem fogyni, tehát a tömeged nő. futást vagy biciklizést ajánlok
2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már edzel, ne hanyagold el a többi fontos izomcsoportodat sem... Inkább teljes testes edzést végezz.

Semmit nem írtál az étkezésedről (a zöldség-gyümölcsöt kivéve), se mennyiséget, se összetételt tekintve.

2015. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a 2 étkezést úgy gondoltam hogy reggel egy szendvicset vagy 2 tojást,utána délután mondjuk főtt krumpli vagy rizs+nem túl zsíros hús de ez nem biztos lesz állandó,más is eszek biztos ami nem zsíros mégis laktat,estére meg ha megéheznék zöldséget vagy gyümölcsöt.Akkor a hasprés-felülésből kevesebbet és minden nap biciklizés 1 órát,utána pihenek és egy kis futás.
2015. jún. 17. 20:22
 4/5 anonim válasza:
Még arra figyelj hogy mielött elmész biciglizni vagy futni ne egyél elötte mert olvastam valahol hogy ha eszel mielött sportolsz akkor nem a felesleges zsírt használod fel "energiaforrásként". Ugyhogy evés után min. egy órával később sportolj és akkor sikeresebb lesz a biciglizés.
2015. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2015. jún. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!