Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet fogyni? Többi lent

Így sikerülhet fogyni? Többi lent

Figyelt kérdés

177cm 67kg 14/L

kb. 58-60 kg-ra szeretnék lefogyni. Így sikerülhet?

Mozgás: Heti 3-4 atlétika edzés

minden este megcsinálok 100 felülést és 50 gugolást és amikor nem megyek edzésre elmegyek itthon 2-5 km futni

Étrend: Reggeli- zöld tea üresen, tószt kenyér

Tízórai- Barna kenyér szalámival és zöldséggel + valamilyen gyümölcs

Ebéd- Ami van sajnos azt nem tudom variálni (abból olyan normál adag

Uzsonna- (edzés elött) Álltalában sós rúd vagy gyümölcs

Vacsora- Egy szelet teljes kiörlésű kenyér szalámival és zöldéggel

Így sikerülhet? Előre is köszönöm...



2014. máj. 8. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha nem kenyeret ennél folyton... Gondolom, az ebéd sem csak fehérje, zsír és zöldség... Legalább a többi evésednél tedd meg, amit tudsz. Miért nem tudsz néha rántottát enni vagy egy marék diót vagy valamit, ami nem kenyér? Edzés után sem a kenyér a legjobb, ahogy máskor sem.


A gyümölcsbe is van, aki beleköt, én nem teszem. A szalámiba inkább, de bevallom, nem értek hozzá, mindig utáltam a szalámit, viszont ha már hús, akkor legyen normális, nekem még a bolti se felelne meg, de a felvágottakkal nem árt vigyázni, azt hiszem. Plusz mindennel, ami nem sima alapanyag... De kezdek messzire menni.

2014. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább a nap első felében próbálj jóllakni, este felé már ne egyél kenyeret, nehéz kajákat. A kenyérrel tényleg vigyáznod kéne, napi max. 1 szeletet egyél meg (hiába egészségesebb a barna kenyér, vagy teljes kiőrlésű, mindegyiknek magas a kalóriatartalma) Vacsorára inkább egyél meg 1-2 gyümölcsöt, vagy rágj el egy nyers sárgarépát. A banánnal, szőlővel, az édes és túl érett gyümölcsökkel vigyázz. Minél savanykásabb egy gyümölcs, annál kevesebb a gyümölcscukor-tartalma. Ami nagyon jó a zsírégetéshez: narancs, citrom, ananász. A zöld tea egyébként jó, gyorsítja az anyagcserét. Ha minden reggel megiszol egy pohárral, könnyebbé teheted a fogyást. Az ebédet nem tudod variálni (gondolom, menzán eszel) ezért ha zsíros, magas szénhidráttartalmú kaja van, annak csak a felét edd meg, vagy csak a levest.
2014. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!