Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 68 kg vagyok,8 kg-ot szeretnék...

68 kg vagyok,8 kg-ot szeretnék fogyni. Ez 1000 kalóriás étrenddel, valamint napi 1óra aerobik dance-szel sikerülhet, és ha igen, akkor mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 12:01
 1/5 anonim válasza:
Igen,sikerülhet, hogy hatásos legyen a fogyókúra akkor ne hirtelen fogyj,hetente pl egy kilót (ez reális) és akkor két hónap alatt sikerülni fog!Én 65kiló vagyok,6kilót szeretnék fogyni, két hete kezdtem, 1000kalóriás étrenddel és tornával most két kiló mínusznál járok.
2014. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
1000 kcal már koplalás,1200 kcal az lenne jó én így fogytam másfél hónap alatt 6 kg-ot
2014. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Második vagyok,ha megválogatod,hogy mit eszel nem kell koplalni, sőt nekem többször írta (mert vezetem) ,hogy még ehettem volna,mert beleférne a napi keretbe, nem kenyérrel kell jóllakni,hanem zöldséggel gyümölccsel (de ez csak egy példa)
2014. aug. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsaitokat.
2014. aug. 11. 13:20
 5/5 anonim válasza:
Paleolit/candida/szénhidrátcsökkentett diétás receptek között keresgélj, és akkor nem kell éhezned, ha pedig kidobod a kajáid közül a krumplit, kenyeret, tésztát, fehér lisztes, fehér és barna cukros dolgokat, helyettük zöldséget, gümölcsöt eszel 60-70%-ban, a maradékban húst, magvakat (és az ezekből készült ételeket), akkor még a kalóriát sem kell számolgatnod, és nem kell a finomételekről sem lemondanod.
2014. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!