Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapom van hogy beleférjek...

1 hónapom van hogy beleférjek a ruhába! Ez így sikerülhet? Többi lent

Figyelt kérdés

Reggelire csak kefir almával, vagy kenyér nélkül felvágott paradicsommal, ebédre natur csirkemell rizzsel vagy párolt zöldséggel, vacsi sali. Inni meg csak zöld teát iszom, olyan 4 litert kb. (még vizet sem , csak teát.)

Hétvégenként majd eljárok edzeni, de sajnos hétköznap nincsen időm, mert reggeltől estig dolgozom. 1 hónapom van hogy bele férjek egy ruhába, ahhoz kb 5-6 kilót kéne leadnom. Ez így sikerülhet? vagy valakinek van jobb ötlete? amugy 178cm és 80 kg vagyok most, és a három napja csinálom. Köszönöm 24/L



2014. jan. 22. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni. Az étkezés jó, de a hozzáállás nem. 1 hónapod van, hetente akarsz eljárni edzeni és még az elsőre is azt mondod hogy "majd". Azt kell mondani hogy minden nap teszek valamit a testemért és elkezdem még MA!
2014. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Reggel 8-tól olyan este 9-10-ig szoktam az irodába lenni, mire haza érek 11 :( Viszont ha hétköznap este munka után 1 órát otthon edzek? ( tv előtt, réka vagy norbi) A motiváció nagyon megvan:) eljegyzési ruháról van szó:)
2014. jan. 22. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem jó étrend kellene, amit csinálsz az nem szénhidrátszegény, van benne tejtermék.


Nem eszel minőségi ételeket, nem igazán támogatod ezt a zsírégetés dolgot.


1 hónap alatt simán átállnál ketózisra, vagy ha nem akkor is chszegényen kellene enni, fölösleges reggelire a kefir, nem tápláló az alma eléggé.


A reggelid annyira eltér az ideális tojástól, sonkától + zöldségektől, hogy ezt a táplálkozás dolgot lehet nem érted még igazán.

A zöldségek, párolt zöldségek már jó irányba mutatnak, csak ne felejts el melléjük húst és zsírt enni. A csirkemell túl zsírszegény, a rizs túl sok szénhidrát.


Ha ennyire komoly célod van, akkor kicsit komolyabban állj hozzá!

2014. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz! Igazad van abban, hogy nem értek hozzá. Csak tudod mindenhol mást olvasok, mindenkitől mást hallok.

Mindig is fixen 70 kiló voltam( ami a magasságom révén nem számított ducinak)Így igazán még soha sem fogyókúráztam/edzettem.De az akarat erő megvan, csak nem tudom mi az ami tényleg beválna.

2014. jan. 22. 10:39
 5/18 anonim ***** válasza:
Két út van : Ch csökkentős, és ketogén diéta(ebből a ciklikusat javaslom), Szerintem a te esetedben az utóbbi működne, de most mondom, hogy brutál kemény lesz. [link] remélem megjelenik a link, ha nem elküldöm privátban. Ugye estedben célszerű a 2 hetente töltést választani, valamint heti 6 nap edzést javasolnék főleg, ha tornavideókat csinálsz.De a legjobb eredményt súlyzós+aerob edzéssel tudnád elérni ami 3 súlyzós, és 5-6 aerob edzés jelentene.Ezzel az a probléma, hogy mivel még nem feltételezhetően nem edzettél így, ezért meg kéne tanulni a gyakorlatokat is, edzőre lenne szükséged, csak a nagyrészük le sem sz-rja, hogy te mit csinálsz.Szóval marad az első verzió.Vizet pedig ihatsz nyugodtan...sőőt ajánlom is, hogy ne csak teából álljon a folyadék beviteled.
2014. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem lesz tartós a fogyás de a ruhába bele tudsz majd férni :)


Bírom, ezt a "tejtermék=szénhidrát" dolgot...

Nyugodtan egyél csak kefírt és almát reggeli, jó az.

2014. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó!

1. nem tápláló

2. zsírszegény (holott reggelre nem ártana tényleg enni tápanyagokat)


3. tejtermék = magas inzulinszint!!

2014. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ma 11:26-os: Hagyd már a hülyeségeidet!!!!
2014. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt 5 kg-ot leadni belefér a normálisba, amennyiben rendesen eszel, azaz sok zöldség meg gyümölcs és kevesebb szénhidrát meg zsír.

Viszont mozgás (sport) nélkül nem fog menni, mert ugyan a súlyod csökken, de az alakod nem lesz karcsúbb.

Minden nap kell valamit mozogni, különben nem sokat ér az egész.


Sok sikert!

2014. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

8. válaszoló, milyen 'hülyeség'-et ?


Te hagyd az alacsony zsírfogyasztás propagálását, mert ez kifejezetten káros irányzat, pont amennyire a tejfogyasztás legitimálása. A tej gyulladásfokozó és magas inzulinválaszt vált ki, nyilván a kefir is. Teljesen értelmetlen.


De persze az alacsony inzulinválsszal járó, alapvető fontosságú tápanyag, a zsír abból meg kevés kell.. ez betegségekhez vezet már évtizedek óta, és még mindig nem nyílik fel sok ember szeme, hogy ez csak az orvosoknak és a gyógyszeriparnak hasznos.

2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!