Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mozgással lefogyni...

Hogy tudnék mozgással lefogyni a hasamból, és az "úszógumimból"?

Figyelt kérdés
Mármint milyen mozdulatokat,gyakorlatokat kellene végeznem,a látható változásért?

2015. jún. 19. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mozogjá'!
2015. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább egymillió alkalommal le lett már írva, hogy nincs helyi fogyás. Értsd: Nincs olyan, hogy hasból, fenékből vagy csak mellből fogyjon valaki. HA valaki fogyókúrázik az helyes étrendváltozással, és megfelelő sporttal szépen lassan mindenhonnan elkezd fogyni, majd formálodni.

Amíg ezt nem fogjátok fel, hoy nincs helyi fogyás addig nem is fogtok fogyni.

2015. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kocogás, futás, gyors gyaloglás, a kondidnak és súlyodnak megfelelően.Eleinte javasolt az egy perc kocogás, egy perc séta felváltva, majd mindig növelve ahogy kényelmes. Mindig csak annyira szabad kocogni, hogy tudj mellette beszélni, ne zihálj. Ugyanígy jók a táncok, úszás, bicikli, és ez mellett időnként lehet felüléseket is csinálni, de a fő hangsúly, a hosszabb idejű kellemesen fárasztó mozgásokon van.
2015. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az aerob mozgások mellé iktass be minden napra 15-20 perc hulahoppozást, nekem ez szépen karcsúsítja a derekamat.

Persze ez csak kiegészítő dolog, önmagában nem sokat ér.

Én esténként szoktam, közben lehet tv-t nézni, olvasni.


Ami még formálja a hasat: twist gépen edzés, vagy a twist mozdulatokkal való munka.

2015. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!