Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanacsot kernek! Ez káros,...

Tanacsot kernek! Ez káros, mennyire hatasos es kb mennyi ido alatt indul be?

Figyelt kérdés
177 centi es kereken 80 kilo vagyok es ugy dontottem, hogy itt van a megállj... neki álltam fogyozni reggel eszek szokasos etelt pohar kakao kenyer kolbasszal , ebed 2kor egy alma es utana csak vizet iszom... nem olyan vészes igaz sportot mellette nem vegzek.. ez mennyire hatasos es kb mennyi ido mire kb. A 70 kilot elerhetem ??

2015. jún. 19. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem az alma az ebéd mielőtt felre ertitek.... ebed utan :D
2015. jún. 19. 13:17
 2/5 anonim válasza:
amit csinálsz az koplalás, amint elkezdesz ujra enni minden kiló vissza fog jönni. válts életmódot, táplálkozz egészségesen és sportolj minél többet. lehet nem lesz egyből eredménye csak honapok utan, de legalább tartós lesz.
2015. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amíg nem tudsz lemondani a cukorrol, kenyérről, lényegében lisztről tésztákról, sórol fölös is nekiállni komolyan :)
2015. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magyarul ne legyen ennyire drasztikus, hanem változtassak azon amit eszek ?
2015. jún. 19. 14:18
 5/5 anonim válasza:

szia!

Én csak azt tudom mondani, hogy a "szokásos" reggelin kéne például változtatni. Nem azt mondom hogy teljesen mondj le a kenyérről, de nekem péládául a teljeskiörlésű vagy rozs jött be. Aztán a kakaóval az a gond, hogy nagyon cukros főleg ez a nesquik ha azt iszol.Ebéd után ha csak iszol az rajtad múlik, hogy nem vagy e éhes estefelé mert akkor egy egészséges kaja nem árt de semmiképp ne feküdj le úgy hogy éhes vagy!Ha pedig sportolsz akkor felpörgeted a fogyást. Azt viszont lehetetlen megmondani, hogy menni idő mire 70 kiló eszel, mert ez mindenkinél máskor indul be. Nekem például 1 hónap volt de utána már könnyebb volt. Viszont ha a sportot elkezded akkor rendszeresen csináld és ne szakítsd meg az edzéstervet. Remélem sikerülni fog. :)

2015. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!