Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészségtelen lenne ez az...

Egészségtelen lenne ez az étrend? Mindenki mást mond, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval egészséges kajákat eszem, de nem napi 5x, hanem mondjuk napi 3x étkezem. Sokak szerint lelassul az anyagcserém blabla, tényleg lelassul? Pl mai kajám:

Reggeli: 1 szelet teljes kiőrlésű kenyér sonkával, sajttal kígyóuborkával, 1 alma, 1 narancs

Ilyen estebéd-szerű (kb. 17 órakor): 1 narancs, görögsaláta 1 szelet grillezett csirkemellel.

És még valószínűleg 19 óra körül eszek egy nagyon kis adag görögsalit.

Tényleg nem fogok így lefogyni? Ha egészségesen kajálok, csak nem 5x hanem 3x?


2010. márc. 1. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ez amit eszel, csak kalóriában kicsit kevés. A többszöri kajálás azért volna jobb, mert megelőzi a farkaséhséget, és hogy zabálási rohamaid legyenek. Meg az anyagcsere is gyorsabb úgy .De persze megértelek, ki a fenének van arra ideje , hogy ötször egyen? Nekem sincs, de mégis fogyok a ch szegény étrenddel.
2010. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

nos, nekem időm sincs napi 5x enni, és nem is kívánom az ételt, nem vagyok éhes! és napi 3x eszem, de nem sokat, nem jön rám zabaroham meg semmi, csak mégis... megijesztettek hogy lelassul az anyagcserém...

2010. márc. 1. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max még vigyél be valami tízórait suliba/munkába. Alma, narancs ilyesmi. Amúgy jól hangzik.
2010. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem rossz, de szerintem túl sok idő telik el a reggeli és az estebéd között. Rágj zabkekszet, gyümölcsöt, joghurtot és akkor a vércukorszinted sem fog leesni. :)

Nekem is nehéz volt a napi ötszöri étkezést összehozni, de már megy a dolog. Bár, már előző este nagyjából összerakom a másnapi kajám, hogy reggel (hajnal) csak ki kelljen venni a hűtőből.

2010. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de az ebédet nem hagyhatod ki. És nem elég csak rágcsálni, normálisan kell enni. Húst salátával vagy párolt zöldséggel. Ha nincs hol melegítened, akkor salátával, hidegen.
2010. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán le fogsz igy fogyni! Jó neked,hogy kibirsz 2 kajálás közt ennyit! Én folyton éhenhalok! =)
2010. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!