Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyanok véleménye érdekelne...

Olyanok véleménye érdekelne akik sokat fogytak (15-20 kgt-t legalább) : mi volt az a pillanat amikor végleg eldöntöttétek, hogy lefogytok? Hogyan tartottatok ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni (kb. 20 kg-ot kellene fogynom, 170 cm vagyok és 80 kg), mindig elkezdem, egy darabig kitartok, de aztán összeomlok, és feladom (mert egyébként nagyon lassan halad a fogyás :() ... aztán megint újrakezdem... stb..

Mondják, hogy a fejben dől el... de ezek szerint annak ellenére, hogy minden vágyam lefogyni, mégsincs valami a helyén a fejemben :).

Írjátok meg légyszi a tapasztalataitokat!


2010. márc. 1. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom. Én 90 kg vagyok, nekem olyan 15 kg-ot kéne fogyni. Arra gondoltam most, hogy ha egymással leveleznénk, akkor lehet tudnánk egymáson segíteni, mert lenne kinek beszámolni, noszogatni egymást napi szinten.


22 éves srác vagyok, ha gondolod írj egy privátot, mert csak kilóket veszthetünk! :D

2010. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

igaz nekem is van 10 kiló feleslegem de azért gondoltam irok :) nekem is ez a baj,hogy feladom egy hét után,de tudok pár tippet.


Képzeld el milyen lennél mikor lefogynál,keskenyebb lenne az arcod is,szép formás combjaid lennének (azért irok ilyet mert feltételezem nő vagy :) )kerek vállak,és végre idén nyáron teis végre büszkén mehetnél strandra hogy "igen ez vagyok én" utánad fordulnának a férfiak,és még irigyeid is lennének. Ezenkivül nem lennél sokszor olyan rosszkedvű (ez az én tapasztalatom hogy a kövérségem miatt sokszor nagyon rossz a hangulatom) felszabadult lennél és megkönnyebbült. ha végig az lebeg a szemed előtt hogy mennyi uj dolog vár rád ha lefogysz,amit eddig elszalasztottál sikerülni fog :) nagyon drukkolok neked,meg az első válaszolónak is! :)


16/L

2010. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondták rám mikor 76 kg voltam a 165 cm-hez hogy ha így folytatom lefolyok az ágyról. Ez hatott.
2010. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

30éves nő vagyok.9 évvel ezelőtt bomba nő voltam,148cm,39kg.Jött a baba,28 kilót híztam.Szülés után betegségnek köszönhetően vissza fogytam 43kg-ra(ez az ideális súlyom).Három évvel ezelőtt munkanélkiliként ellustultam itthon,csak Tv-t néztem,és újra visszajött a 28 kiló.

A férjem kijelentette nem finanszírozza tovább a nagyobb ruhákat,fogyjak vissza a kissebbekbe.Na ez hatott.

Szeptember 13.-tól mai napig(márc.2.)11,4 kilót fogytam.8cm-t karcsúsodtam,két számmal kisebb a ruhaméretem.

Mi doppingol?Egy lánykori fotóm a hűtőn,és a dicsérő pillantások,és megjegyzések.

Egészségesebb lettem(nincs migrén,magasvérnyomás)energikusabb vagyok.

És elmondhatom,hogy családom nő tagjai közül,megint én vagyok a legvékonyabb.

Hátra van még 10-12kg.De nem görcsölök rajta.

Az jár az eszembe ha felakarom adni,hogy mien jó lesz elmenni a duci sógornőimmel nyaralni,Én leszek a legcsinosabb.

Tartsatok ki ,ez a legfontosabb.

Sok sikert!

2010. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig igy voltam,mint te. Aztán felkúszott még 10 kiló szülésem után,és sirva fakadtam a tükör elött. 1 ruhám se volt elmentem venni,de nem kaptam,mind kicsi volt rám! :( Ez végleg betett! Mostmár olyan vagyok ,mint szülés elött,de csinálom tovább,mert még mindig egy malac vagyok! Én megutáltam magam,ez segit fogynom!!
2010. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 88 kg voltam és 174 magas.Egy reggel felálltam a mérlegre és nagyon dühös lettem magamra.Azt mondtam magamnak,hogy megéri enni és hizni?2 év alatt adtam le 22kg.Mindent ettem de a kenyeret megvontam,préselt teljes kiörlésü lemezkéket ettem kenyér helyett és majdnem mindent mint régen csak mindenből kb. felét.Már 4 éve és még mindig tartom a súlyom,ha meghizok 2,3 kg pánikba esek és gyorsan leadom.Egy bizonyos álomsúlyt kell magadnak megadjál ás mindig arra törekedj ,hogy ne lépd túl.Sok szerencsét és kitartást!!!!
2010. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokaz :). Nektek is kitartást, aki pedig már túl van rajta, annak gratulálok az eredményhez :)... Remélem nekem is sikerülni fog.
2010. márc. 3. 21:52
 8/8 anonim válasza:

Szia!


- Első és legfontosabb tényleg a döntés. Exem miatt döntöttem úgy, hogy lefogyok. teljesen egy hullámhosszon voltunk, kivéve a súlyom terén. 120kg voltam 28 évesen 186 centivel. Nem volt rossz a közérzetem, én szerettem magamat úgy is. Azóta 27 kg ment le.

- Hogy tartottam ki? Mint említettem, csak exem miatt csináltam, s amikor már ő sem volt motiváló erőként ott, akkor lett nehéz. Tegyél ki kövéren egy képet magadról, s ha van akkor soványat is. Én találtam egy középiskolás képet, s így láttam minden nap a kontrasztot. Már nem látom, ugyanannyi vagyok. S meg is állt a fogyás. Nem tudom rávenni magam a szigorú diétára. 92 kilót tűztem ki. az megvan. Most 85-öt, de nem tudok lemondani szinte semmi (több)-ről.

2011. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!