Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lapos hasam egy...

Hogyan lehet lapos hasam egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

160 cm vagyom, és kb. olyan 53-55 kg között lebegek. Nem tudom pontosan, mert rég mértem magam. Itt a bikini szezon, és július 25-én megyek a Balatonra, a lapos hasra, vagy a tornára pontosan 30 napom van még. Ha felveszek egy fürdőruhát, nem érzem magam jól benne, mert nem vagyok megelégedve a hasammal. [link]

Ilyen a hasam. Nem túl nagy, de ott feljhebb a hasamtól, a csontomnál, túl nagy, ha behúzom, és szeretnék lapos hasat. Vagy legalábbis, hogy az lemenjen. Előzőleg is tornáztam, de tegnap is újra elkezdtem tornázni, és minden nap 100-200 felülés/hasprés, + hullahoppkarikázom is. Tudnátok nekem segíteni, amivel biztosra megyek, és egy hónap alatt meglesz az eredménye? Esetleg egy diéta? Előre is köszönöm :)


2015. jún. 26. 16:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:)
2015. jún. 26. 16:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy hónap kevés rá.

Haspréssel csak az izom erősödik, fogyáshoz egész testet átmozgató mozgás kell, illetve diéta.

2015. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tudnál nekem segíteni ebben? A diéta altt milyen étrendet értessz? Köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltál :)
2015. jún. 26. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

A hasprést nyugodtan folytathatod, az is számít, hogy a hasfal mennyire erősen tartja meg a belső szerveidet, és egyébként az erősebb hasizom egészséges is. A fogyásban viszont tényleg nem játszik túl nagy szerepet.


A hullahoppkarikát felejtsd el, helyette járj el mindennap futni vagy biciklizni - futni legalább félórát, biciklizni legalább egy órát. Ha van lehetőség a közeledben, a fentiek mellett lépcsőzz intenzíven még egy negyedórát, húsz percet hetente háromszor. Ha jobban szereted az edzőtermeket, taposógép, elliptikus tréner, szobabicikli stb. is jó lehet.


Evésnél igyekezz minél kevesebb nagyon zsíros vagy nagyon szénhidrátos ételt enni (zsírban úszó különböző magyaros ételek, szalonna, illetve tészták, sütemények, kenyér, mindenféle édes és sós rágcsák), koncentrálj inkább a nyers zöldségekre, húsokra. Lehetőleg ne nassolj, bizony egy szimpla fagyiban vagy szelet sütiben is borzasztó sok energia tud lenni.

2015. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)

És nem, nem járok edzőterembe, hanem inkább az itthoni edzést választom. Megpróbálom betartani a már kitalált diétát, és tornázni, amennyit bírok, hogy a célra jussak :3 Esetleg aki még tud, és segítene, azt nagyon szívesen meghallgatom, illetve várom a válaszát ;)

2015. jún. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!