Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyózom ez a menü sok?

Ha fogyózom ez a menü sok?

Figyelt kérdés
Reggeli 2 szelet Abo-nett kenyér csirkemellsonkával és paradicsommal. Tízórai 2 db narancs. Ebéd 2 sültcsirkecomb párolt káposztával. Vacsora 1 kefir.
2010. márc. 2. 14:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
13%
Szerintem az ebeded sok. Es a reggelinel is eleg lenne talan csak egy szelet kenyer:). A vacsora meg elhanyagolhato, en nem fogyozom megsem vacsorazok.
2010. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen,csak 1 combit akartam enni,de olyan éhes voltam... =) A vacsora amugy 4kor van,ugyhogy végülis az lehet uzsonna,és én sem vacsizom. =) Szóval akkor igy sok?
2010. márc. 2. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

A baj az, hogy kevésszer eszel és akkor is rosszat.

Kenyér helyett inkább rizs, csirkemellsonka helyett pedig csirkemellfilé. paradicsom helyett brokkoli.

Tízóraira nem fruktóz (cukor) kellene, hanem rendes szénhidrát, pl 2-3 szelet pufirizs. Ebéd: rossz. A csirkecomb nem diétás étel. Az ebéd és a vacsora közé még 1, de inkább 2 étkezést iktass be, dús fehérjés kajákkal, kevés szénhidráttal.

A kefirrel nincsen különösebb gond.

Normális zsírt viszont nem viszel be, a fehérje túl kevés.

Mozogni ugye nem felejtesz el? :)

2010. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Kb.1000 kaloria.Szerintem keves,en legalabb is ha ennyit ennek eheznek.Igy nem hiszem hogy sokaig fogod birni.ha tartos es hosszantarto eredmeny akarsz elerni akkor meg egy etkezessel egeszitsd ki lehetoleg 2 elott plusz 400 kaloriaval.
2010. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Mellesleg ezzel amit ettel semmi baj nincs,nem ertem mi a baja itt ennek a sok anorexiasnak.
2010. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Az abonett kenyér 16kcal darabonként, tehát nem evett hu de sokat reggelire.
2010. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
De arra ti nem gondoltok, hogy a kajáknál nem csak kalóriadeficit van?? Sokkal fontosabbak a tápanyagok és azok minősége.
2010. márc. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
De arra is gondolunk.Dehat nem ertem mi a problema a naranccsal vagy a paradicsommal???Ez egy tokeletes nap annyival kiegeszitve hogy 2 elott kipotolva Pl.Egy korte egy alma aprora vagva,egy yoghurttal es puffasztottrizzsel.reggel es koradu. kell a szenhidrat mert kulonben ehezni fog este...es azt ugye nem kell mondani hova vezet az ehseg....zabalashoz...
2010. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csirkecomb helyett mellet szoktam általában,csak most ez volt itthon...akkor egyek többet? Pl. mit? a pufi rizst nagyon nem szeretem! :(
2010. márc. 2. 15:30
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a puffrizs akkor Pl.sima rizs sajttal megszorva,krumli teffollel,habar mondom a puff rizs finom yoghurtos gyumolccsel..mindenesetre tobb szenhidrat kene a nap elso feleben>Nezz utana mik a szenhidratdus etelek{rizs,krumpli/kenyer,csumolcsok stb}
2010. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!