Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki neki állna csesztetni,...

Valaki neki állna csesztetni, hogy edzek most?

Figyelt kérdés
kéne, nagyon. csak annyira aaaaaaaaa..

2015. júl. 1. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy ilyen önbizalomhiányos tageket írsz a kérdéseidhez, inkább eddz már!


S ha már itt tartunk, én is, ne gyk-függőként bámuljam a monitort, 70 perc séta akkor sem megfelelő mozgásmennyiség, ha domb is volt közte és tegnap semmi mozgás sem volt.

Ja meg súlyzóztam 2 percig. Iszonyú edzetlen vagyok és látszik is rajtam. Nem néz ki jól, hidd el. Nem akarsz kis szerencsétlen plötty lenni, ugye? Na hát akkor. Nem is értem, miért vagyunk ilyen önsorsrontók, amikor egy csöpp ésszel belátható, hogy edzeni kell és jó.


Még ha el is múlt éjfél. Fene tudja, sokszor ilyenkor jön össze a dolog. Még jó, hogy az én minimális edzésem után nem fontos enni, mert azt nem fogok.

Holnap majd korábbra teszem az időpontot, de bármikor jobb, mint soha.


:)

2015. júl. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

tessék srácok ez engem motivált és az előbb "edzettem" itthon.

Egyszerű kiakarok nézni valahogy és amúgyis jó az edzés ,jobb kedvem lesz tőle meg jobbat is alszok.

2015. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ne menj sehova, pihenj, az a jovo. Igyal sort nezd a tv-t, bufogj, ez az igazi apam. Tobbivel ne foglalkozz, mert ugysem kellessz senkinek, igy hajra remete elet, istenkiraly...na hogy tetszik a jovod ocsem?
2015. júl. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!