Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anyagcsere átalakító...

Az anyagcsere átalakító kúrának van igazi hatása?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


[link]


Van róla egy sokkal jobb oldal, de sajnos most nem találom. Nem hiszek az ilyesmikben, csak gondoltam, megkérdezem, hogy ti tudtok róla, hogy ennek van valamilyen tudományos alapja? Azt írja, hogy ez a kúra felgyorsítja az anyagcserét, így fogyaszt és a leadott kilókat garantáltan nem szeded vissza 3 évig, mert az anyagcserét teljesen megváltoztatja. Ebben van valami? Próbálta valaki?


2010. márc. 3. 02:37
 1/3 Daemia ***** válasza:

MOZGÁS nélkül egyik diéta sem ér semmit!


Olvasd el ezt!


[link]

2010. márc. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 maundrel ***** válasza:
jesszus. 5 nap alatt 4 kilót leadni?? gondolj bele, ha valami csoda folytán ez sikerülne hogy nézne ki utána a bőröd. egy hét alatt MAX. 1 kiló (de inkább csak 0.5)---na ennek van tudományos alapja, ha ennél többet fogysz az már víz, izom stb. és azt mondja a cikk hogy 3 évig nem hízod vissza? oké tegyük fel ez a marhaság igaz..mi lesz a 3. év után??hirtelen meghízol, vagy mi lesz? ha tényleg igaz az hogy megváltoztatja az anyagcserédet, akkor a 3. év után sem szabadna visszahíznod, nem?
2010. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt a 3 éves dolgot én sem értem. Ezért írtam ki a kérdés, mert elég furcsa ez...
2010. márc. 3. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!