Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futást, biciklizést mivel...

Futást, biciklizést mivel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyáron sportolni,fogyás érdekében,érkezésemre figyelek.Itthon felülés,hasprés,utána eljárnék biciklizni vagy ha társul hozzám ismerősöm akkor futni.

De ha rossz idő lesz,esik vagy valami,mivel tudnék fejlődni,mivel tudnám helyettesíteni a futást,biciklizést?


2015. júl. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy rövid ideig eljártam kocogni, nem sokat 2-3 km-t. Ez abba maradt, mert valahogy nem élveztem. Ezután átálltam az ugrálókötélre. Bele telt egy kis időbe a helyes elsajátítása, de megérte. A lényeg, hogy fokozatosan kezd el és legyen nyújtás is levezetésként. Nekem iszonyúan fájt a vádlim az első héten :D

30 percet csinálok egy nap, zene a fülemben, szóval imádom, nagyon ki tud kapcsolni.

2015. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szobabringa, uszoda, persze nem esőbe de lehet erőltetett séta akár hegynek fel.
2015. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!