Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
158 centi és 70 kg vagyok, 14 éves. Mindenki azt mondja h pont így vagyok jó, csak erős a csontozatom. Csak ha az osztályba egy vékony lányra ránézek elkap a sírás.:( A hasam kicsit nagy meg a combom. A barátom azt mondta h ennyi kell, szerintem csak vigasztalni akar. Légyszi segítsetek köszönöm. Vagy valaki tud olyat h a hasamból hogy tudok leadni? :)
2010. márc. 3. 13:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%
Őszinte leszek hozzád, 14 évesen 70 kg sok. De nem kell kétségbeesni, egy fokkal egészségesebb ételek, és egy kicsit több mozgás és te is jobban érzed majd magad.
2010. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Egy 10-essel kevesebb jobb lenne, de ha te így elfogadod magad, akkor nem vagy kövér.
2010. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
ja am felsőbe S/M kell, nadrágban meg 29-es, én nem fogadom el magam eggyátalán. De azért köszi h irtatok, az orvos azt mondta h a hasamból 1-2 kiló jó lenne, de am csak a csontozatom erős.
2010. márc. 3. 13:20
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
én 67 kiló voltam 160 centivel És bár rajtam is arányosan oszlott el, mégis mindenki beleértve az orvost is azt mondta fogynom kell. hacsak nem sportoló vagy 10-15 kilót le kéne fogynod.
2010. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Őszinte leszek, ez igen sok.

Mindenképp kezdj el valamit sportolni pl úszás, kosárlabda.

Egyél változatosan és kerüld a cukros ételeket/ italokat. Naponta persze bele fér 1-2 csoki, de nem tábla!! :)

A sport mellett csinálj hasizomgyakorlatokat minden nap (eleinte 30-at, köv. héten 2x30-at, majd 100-at). A végén nagyon könnyen fog menni. És ha érzed a hasadban az égető, szúró fájdalmat, az azt jelzi, hogy ég a zsír, így jól csinálod a gyakorlatot.

Persze ezt sem kell túlzásba vinni, de nem árt pár kilót leadnod.

2010. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
kézilabdázok. Az edző is azt mondta h szerinte nincs baj velem. De engem zavar, meg mikor megyek discoba ott is jönnek oda jó pasik, csak mindig arra tok gondolni h kövér vok. Valakinek ötlete van h a hasamból keveset letudok-e adni?? am a csontozatom télleg nagyon erős..
2010. márc. 3. 13:29
 7/42 A kérdező kommentje:
szoktam mindennap 60 felülést + hasizmot csinálni + felvő támaszt.. ezen kivül még valamit h legalább a hasmról 5 kiló lemennyen mert szerintem több nem kellene... anyám is azt mondta h ha a hasamról le menne pár kiló semmi gond nem lenne, mert mindenki erős csontozatú a családban
2010. márc. 3. 13:31
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs hogy erős csontozat. maximum az alkatod nem az a nádszál vékony. de hidd el a 70 kiló az sok. lehet szépíteni de egy 14 éves 158 centis kislánynak még a 60 kiló is sok lenne. oké nem vagyunk egyformák, és ha jól érzed magad akkor oké, de én most kezdenék tenni valamit amíg nem lesz rosszabb.
2010. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
jajjjjjjjjjjjj:S most látom elirtam..:S csak 60 kg vok
2010. márc. 3. 13:33
 10/42 A kérdező kommentje:
már bocs. de van erős csontozat.. tod nem törik el a csontom olyan könnyen mert erősebb stb.stb.stb.-.-
2010. márc. 3. 13:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!