Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye nem rontottam el a...

Ugye nem rontottam el a diétám? :S

Figyelt kérdés

Eddig 8 kgot fogytam (72kgról indultam, most vagyok 64), és 58-ra szeretnék lemenni (163 cm vagyok) Egészségesen eszem, max. hetente eszek egy szelet csokit, ellenben most jön majd meg a napokban a mensim, és ma farkaséhes voltam délelőtt :S Megettem reggelre 1/2 banánt és egy szelet barna kenyeret (50 g), suliban meg 1 almát, 3 szendvicset (1 db volt teljes kiőrl. kenyérből, a másik 2 fehér zsömle volt, csirkemell sonkával) és menzán is bevágtam a 2.-at (nokedli volt hússal) Szerintetek ez nagyon sok volt?:S Ahogy így összeadtam ez kb. 1300 kcal körül lehet...

csak nagyon ritkán vagyok ennyire éhes mensi előtt, amúgy rendesen étkezem, tegnapi kajám pl.

reggeli: 2 főtt tojás + 1 szelet telj. kiőrl. kenyér, ebédre 2 alma, ebédre 15 dkg csirkemell zöldségkörettel, uzsira 1 pohár kefir, vacsi 10 dkg csirkemell zöldséggel.

Szerintetek nagyon elrontottam a diétám a mai étkezéssel?:S:S


2010. márc. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,ha tényleg normálisan tartod a diétádat,nem számit semmit ez az egy nap.(csak ne legyen rendszeres)
2010. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon éhes vagy egyél sok almát pl. vagy amit szeretsz:)

Ha félted a diétád dolgoz rá

(pl.:guggolás,felülés...)

2010. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amilyen gyümit szeretsz persze(előző)
2010. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell aggódnod.Mielőtt megjön nekem is állandóan ehetnékem van. Olyankor abonettet rágcsálok meg keverek magamnak natúr joghurtot édesítővel meg gyümölccsel(nem banánnal.Főzök zabkását fahéjjal és persze édesítővel. Virsli magába.
2010. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!