Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem vissza régi...

Hogyan nyerjem vissza régi formám?

Figyelt kérdés
2 éve szültem, a terhességem óta nem mozogtam, 165 cm magas vagyok és 63 kiló. Szeretnék kb. 5 kilót fogyni, hogyan álljak neki? Mozogni esténként lenne nagyrészt időm, amikor gyerekem már alszik. Cukorbeteg vagyok, így a diétára alapból odafigyelek, nem eszem cukros ételeket, nagyon minimális fehér lisztes dolgot.

2015. júl. 7. 16:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!


5 kg-tól könnyen megszabadulhatsz, ha figyelsz arra, hogy mennyit eszel, illetve mennyit sportolsz, tehát a kettő arányára. Én viszont azt javasolnám, hogy esténként kezdjél el például futni, kocogni, de kiegészítőként pár nap úszást is beiktathatnál. Fontos, hogy ne terheld túl a szervezetedet!! Szépen, fokozatosan iktasd be az életedbe a sportot, például, amit írtam, a futást :) de először kocoghatsz is, ahogy jól esik. Nem a kilókon van a lényeg, hanem azon, hogy ezzel egy tónusosabb, formásabb testre tehetsz szert :) Nem tudom hogy nézel ki, de úgy gondolom, inkább ezzel van a gond, hogy itt egy kicsit lóg, ott nem feszül úgy... ilyenkor ezzel az étrenddel, amit írtál, hogy odafigyelsz, és mindennapi mozgással szép eredményt érhetsz el!


Hajrá!!!

2015. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!