Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan betegség miatt híztam...

Olyan betegség miatt híztam meg pár éve, ami az egész életemet végig fogja kísérni, azóta nem tudok lefogyni. Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen mozgok, próbnbálok minden nap, ahogy a lehetőségeim megengedik.

2015. júl. 7. 23:21
 1/5 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok és 80 kg
2015. júl. 7. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mindegy, milyen betegség, és milyen módon okozta a hízást. Tehát közvetlenül, vagy pszichésen közvetve. Attól az orvostól kellene megkérdezni, aki a betegséget kezelte, vagy körzetitől kérni egy beutalót gasztroenterológushoz vagy dietetikushoz. (Ő tudni fogja, melyikhez.)
2015. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Reg-enor keress rá! Nagyon hatásos.
2015. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden emberre csak az elfogyasztott ételekből rakódik le a zsír (nem is a napsugárból), és ha nem akarod a megevett kaját viszontlátni, akkor csakis izommunkával égetheted el a fölös kalóriákat.


Ha valakinek nagyon lassú az anyagcseréje vagy nagyon hatékony az emésztése, akkor az nem tehet mást, mint hogy még kevesebbet eszik, és/vagy még többet mozog.


Ha a jelenlegi étrended és sport mellett nem tudsz fogyni, akkor egyél még kevesebbet, vagy mozogj még többet. A természet törvényei az anyagcserezavarban szenvedőkre is ugyanúgy érvényesek, ha ezt megteszed, előbb-utóbb fogyni fogsz.

2015. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy intenzív mozgás közben hiperventillálok.
2015. júl. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!