Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sehogy sem akar lemenni az az...

Melinda- kérdése:

Sehogy sem akar lemenni az az 5 kiló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron viszonylag gyorsan( annyira azért nem) lefogytam 12 kg. Akkor lettem 55 kg a nyár végére. Suli elején még letudtam fogyni 3kg. De a suli alatt, főként a vége fele újra visszamentem 55 re. A végcél anno is 50 volt, de nem jött össze. Most nyáron megakarom valósítani, de hogyan? És szerintetek másfél hónap alatt menne?
2015. júl. 8. 22:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem meg kéne, hogy elégedj ennyivel is. Valaki 15 kilót nem tud leadni. Vagy próbálj meg fogyókúrázni, több fajta létezik (szerintem a 'mindenből egy tányérral" a leghatékonyabb). :)
2015. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azt próbálom. de valahogy a motivációm is lankadt tavaly nyár óta. Természetesen imádom azt amit eddig elértem mérhetetlenül büszke vagyok magamra ÚGY hogy egymagam értem el, minden támogatás és pozitív jelzés nélkül, persze a végén megkaptam hogy milyen csinos lettem milyen sokat fogytam, és mikor rákérdeztek, hogy mennyit én büszkén válaszoltam, de valahogy az az 50 mindig is álomcél volt, és valahogy abban a hitben ringatózok hogy akkor végre az a makacs hasi és derék zsír is eltűnne végre, tényleg csak egy kicsi maradt még de még is zavaró. meg a belső combom az ami még érződik hogy felesleges háj. És tudom, hogy sokan úgy gondoljátok hogy jaj ez testalkat függő is egyben és elmondanám géneket nézve képes vagyok akár csontira is lefogyni, mert mindkét szülőm nagyszülőm sovány volt, persze az elkényelmesedett házasság hatására elhíztak, de fiatalként mindenki sovány volt a családban.
2015. júl. 8. 23:07
 3/6 A kérdező kommentje:
meg az érdekelt volna, hogy most kellene jobban ráhúznom a sportra és szigorúbban venni az étkezést is? ( olyanra gondoltam hogy fehér lisztes dolgok édességek teljesen nuku, cukros üdítők) viszont annyit mondanék, hogy ha videóra csináltam ilyen kardiós edzéseket max 40 percet bírok még most ( haladás ahhoz képest hogy tavaly 15 perccel kezdtem) 1 órás edzés nálam az csak úgy megy, hogy séta ( nem teljesen sík terepen) és pici futások kombinálása, ugyebár abban az egy órában. vagy szerintetek el kellene kezdenem az erősítést is, hogy alakuljon a testem?
2015. júl. 8. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Megmondom mit tegyél. Ne foglalkozz ilyen baromságokkal, hogy 5kg-ot le kell adnod. Semmi értelme. Csinos vagy, jól nézel ki, menj, élvezd a nyarat, ne ilyenekkel foglalkozz. Sportolj és figyelj az étrendre, meglátod a kinézeteddel nem lesz gond.


Most komolyan, ezzel akarod tölteni a nyarat, hogy méregeted magad? Miért 50, az valami szerencse szám? Ha sportolsz, akkor izom is jön ám fel.


Akik pedig kövérnek gondolják magukat a testsúlyuk miatt, azoknak üzenném, hogy nem az számít, hány kiló vagy, hanem a testzsírszázalékod.

2015. júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon köszönöm! :) valóban nem így akarom a nyaramat. és szeretem magam egy picit zavart csak a hasi meg derék zsír. de abba is belegondoltam hogy még változhat a testem nagyon sokat.
2015. júl. 9. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, van és lesz is mindig felesleg a hason, de sosem tudtam vele mit kezdeni, talán egy extra kemény diéta + edzés le tudná vinni, de most őszintén....megéri?


Nem, egyáltalán nem éri meg. Aki versenyezni akar, annak lehet, de egy átlag ember ne pazarolja rá az időt.

2015. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!