Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csupan néhany kilot szeretnék...

Csupan néhany kilot szeretnék leadni, de nem tudok ellenallni néha a panirozott cuccoknak és sult krumplinak, nagyon nagy baj? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

No szoval nagy tavaszi elhatarozasként egy keveset megprobalok leadni ( 170 centi, 65 kilo). 4 napja szobabringazok, egész kitartoan, atlag egy orat tekerek kettes-harmas fokozaton, meg két napja csinalom reggelente Rubint Réka van 5 perces videoit, kulonos figyelmet szentelve a felulésekre..Mivel gyerekem van, odafigyelek arra h mit fozok, barmilyen koretet készitek, mindig van hozza parolt répa,brokkoli vagy borso..

De ..vessetek ram kovet, nem vagyok képes ellenallni egy-egy rantott csirkemellnek, hozza egy kis sult krumplival;..Csak pulyka-és csirkehust eszunk, vagy egy nagyobb szelet sonkaval le van tudva a hus sokszor..Hogy csokkentsem a lelkiismeret-furdalasom, desszertes tanyérra szedem magambnak a kajat ( a 2 éves gyerekem tobbet eszik igy), de azon a desszertestanyéron van hetente kb haromszor krumpli ( sult krumpli is), vagy tészta a zoldség mellett...Nagyon nagy baj??? Komolyan, képetelen vagyok ilyen magokat meg zellerszarat ragcsalni( *pirul*pirul*pirul*)


2010. márc. 4. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az sem jó, ha mindent megvon magától az ember, és csak sóvárog utána. Abból úgyis csak az lesz, hogy ha egyszer meglátja, behabzsol belőle. Szerintem ha mértéket tudsz tartani, nem gond, viszont valamilyen szinten hátráltatja a fogyást. Ha a 3 helyett egyszer lenne ilyen egy héten, az előrelépés lenne. Vagy próbáld megtalálni az alternatíváját, ami kevésbé hízlaló és szereted is. Sok sikert! :)
2010. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A rántott csirkétől semmi bajod nem lesz, még az eredeti recept szerint sem, de ha megnyugtat, panírozd teljes kiörl. lisztbe és morzsa helyett zabpehelybe vagy szezámmagba.


A sült krumpli hetente 3-szor viszont akkor is nagyon gáz, ha nem akarsz fogyni. 2-3 hetente 1-szer oké (de akkor egyél nomális adagot belőle).

2010. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! megfogadom oket!

Kedves masodik, neeem, nem hetente 3-szor eszek sult krumplit, hanem 3 -szor van egy héten vmilyen krumplis koret- puré, a hirhedt sult krumpli, steak burgonya, vagy sima fott krumpli :)

2010. márc. 4. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiv lennék, hogy nézel, ki a testedre, mert nekem is ezek az adataim :D
2010. márc. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Haaat...oszintén szolva komoly bajom nincs a sulyommal, de azért az a két év itthon a gyerkoccel megtette a hatasat, foleg a" kritikus pontokon"- derék, has, csipo...Terhességem elott 54 kilo voltam, akarmit tettem , ettem, egy grammot nem szedtem fel, igy a mozgas sem igazan érdekelt..Terhességem alatt felszedtem 25 kilot!!! ( ebbol csak a baba volt 4 és fél ), azota 65 kilot nyomok, és semerre sem mozdul ( még!!) a mérleg nyelve..Egy éve fogamzasgatlo implantatumot hordok a karomban, és ez a kis szemét rudacska a bunos abban, hogy novesztgetem a hurkaim, és mar zavar.. Most jutottam el odaig, hogy elég ebbol, valamit teszunk, de tényleg nem vagyok sajna olyan, hogy lemondjak kulonbozo " foldi oromokrol", a hiperben sovargova allok a csokik elott, ugy huz el onann a férjem :D

De, masok szerint is, ez a 65 kilo nem ( tul) sok, noiesebb vagyok sokkal mint 54 kilosan voltam.Habar ugy gondolom, egy kb minusz 5 kilo jo kis konszenzus,nem leszek ujra gebe, de egy icipicit véknyabb :)

2010. márc. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!